System

Kategoria

Licencja

Język

Rozbudowane programy, które zawierają wszystko, co tylko może się przydać w typowej pracy biurowej: procesor tekstu, arkusz kalkulacyjny, program do prezentacji multimedialnych czy program do zarządzania bazami danych.

Windows Biuro

Pakiety biurowe Windows

LibreOffice 5.2.0.4

LibreOffice-picture

LibreOffice to rozbudowany pakiet biurowy, który zawiera w sobie edytor tekstu, slajdów i bazy danych a także i kalkulator. Jest dobrą, darmową alternatywą dla popularnego i płatnego pakietu Microsoft Office oraz jest kompatybilny z plikami stworzonymi w Microsoft Office: Word, Excel i PowerPoint.

Adobe Technical Communication Suite

Adobe Technical Communication Suite-picture

Adobe Technical Communication Suite 3 to zestaw narzędzi do kompleksowego, opartego na jednym źródle rozwiązania do tworzenia i publikowania bogatych, zgodnych ze standardami informacji technicznych i materiałów szkoleniowych za pomocą różnych urządzeń.

AVS Document Converter 3.0

AVS Document Converter-picture

AVS Document Converter to aplikacja do konwertowania dokumentów pomiędzy popularnie występującymi formatami.

Sun ODF Plugin 3.1

Sun ODF Plugin-picture

Sun ODF Plugin to prosta i darmowa wtyczka dla pakietu Microsoft Office rozszerzające jego możliwości o obsługę Open Document Format (ODF).

Office Key Remover 1.0.0.8

Office Key Remover-picture

Office Key Remover jest bezpłatnym dodatkiem, który umożliwi użytkownikowi zmianę numeru licencji zainstalowanego pakietu Microsoft Office.

Microsoft Office 365 Wersja testowa

Microsoft Office 365-picture

Microsoft Office 365 to pakiet narzędzi biznesowych do kompleksowego zarządzania biurem, który po raz pierwszy w historii serii Office został całkowicie umieszczony w chmurze (cloud computing).

Apache OpenOffice 4.1.2

Apache OpenOffice-picture

OpenOffice to całkowicie bezpłatny pakiet biurowy, który można wykorzystać w domu, firmie, szkole, biurze bez żadnych opłat. Zestaw zawiera edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, program do prezentacji, edytor graficzny, bazę danych.

Microsoft Office 2016

Microsoft Office-picture

Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie. Legendarny edytor tekstu Word, funkcjonalny arkusz kalkulacyjny Excel czy baza danych Access stanowią ikony pracy biurowej, a to tylko niektóre elementy Microsoft Office. Warto również pamiętać o programie pocztowym Outlook, który nie ma sobie równych, gdy współpracuje z serwerem poczty Exchange.

Microsoft Office 2010 Professional

Microsoft Office 2010-picture

Microsoft Office Professional 2010 to najnowsze wydanie pakietu biurowego firmy Microsoft, które jest do pobrania za darmo! Microsoft Office Professional 2010 zawiera m.in. edytor Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do prezentacji PowerPoint, program do obsługi poczty Outlook oraz aplikację do zarządzania podręcznymi notatkami OneNote.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii