System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które umożliwiają użytkownikowi dodawanie, usuwanie lub zmianę rozmiaru partycji na dysku twardym. Pozwalają również na zarządzanie i modyfikację właściwości partycji oraz obszarów dysku komputera.

Windows, Narzędzia

Partycjonowanie i zarządzanie dyskami

Windows

BootIt Bare Metal 1.28

BootIt Bare Metal-picture

BootIt Bare Metal to program z pomocą którego zmienimy rozmiary partycji, utworzymy ich kopie zapasowe, czy wyczyścimy je całkowicie.

BootIt Next Generation 1.87

BootIt Next Generation-picture

BootIt Next Generation umożliwia użytkownikowi tworzenie oraz zarządzanie partycjami. Aplikacja pomaga również przy próbie zainstalowania dwóch systemów operacyjnych na jednej partycji.

DAYU Disk Master Free 2.6

DAYU Disk Master Free-picture

DAYU Disk Master Free jest darmową wersją aplikacji, służącej do tworzenia backupu dysku twardego.

Deep Freeze Standard 7.72

relatedPhoto

Deep Freeze Standard to program, który pozwoli na zabezpiecznie wszystkich partycji w naszym systemie, a do tego ochroni system operacyjny.

EASEUS Partition Master Home Edition 10.1 Free Edition

EASEUS Partition Master Home Edition-picture

EASEUS Partition Master to kompleksowe narzędzie do partycjonowanie dysku. Aplikacja oferuje użytkownikowi nie tylko przyjazny interfejs i łatwość wykonywania zadań, ale również zarówno podstawowe, jak i zaawansowane funkcje.

EASEUS Partition Master 10.1

EASEUS Partition Master-picture

EASEUS Partition Master to darmowy program do partycjonowania dysku twardego. EASEUS Partition Master umożliwia zmianę rozmiaru istniejących dysków logicznych, usunięcie, utworzenie lub ukrycie wybranych partycji.

EaseUS Disk Copy Home Edition 2.3.1

EaseUS Disk Copy-picture

EaseUS Disk Copy to darmowy program służący do tworzenia kopii partycji i całych dysków twardych.

MiniTool Partition Recovery 5.0

MiniTool Partition Recovery-picture

MiniTool Partition Recovery to darmowy program, który świetnie sprawdzi się w przywracaniu usuniętych partycji systemu Windows.

O&O SSD Migration Kit 7.1.36

O&O SSD Migration Kit-picture

O&O SSD Migration Kit pozwala na wygodne przeniesienie danych (partycji) z tradycyjnych dysków twardych na dyski SSD (Solid State Drive).

Paragon Partition Manager Free Edition 2014

Paragon Partition Manager Free Edition-picture

Paragon Partition Manager Free Edition to narzędzie umożliwiające przygotowywanie partycji dysków i zaawansowane zarządzanie nimi.. Wersja Free Edition przeznaczona jest wyłącznie na użytek niekomercyjny.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii