System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają działanie poczty e-mail poprzez rozszerzenie standardowych opcji klientów pocztowych i ewentualne zastępowanie domyślnego klienta serwisu pocztowego.

Windows Internet i komunikacja

Poczta e-mail Windows

eM Client and Calendar 6

eM Client and Calendar-picture

eM Client and Calendar to darmowy klient poczty elektronicznej, który może stanowić bardzo dobrą alternatywę dla popularnej aplikacji Microsoft Outlook.

MailBox Digger 3.5

MailBox Digger-picture

MailBox Digger to proste w obsłudze i zaawansowane narzędzie do zarządzania pocztą elektroniczną.

Mailbird 2.1.14.0

Mailbird-picture

Mailbird to darmowy klient pocztowy, obsługujący najpopularniejsze usługi mailowe opierające się na standardach IMAP i POP3.

Mozilla Thunderbird 38.2.0

Mozilla Thunderbird-picture

Thunderbird to darmowy program pocztowy przeznaczony zarówno dla domu, jak i niewielkich firm. Thunderbird został opracowany przez Fundację Mozilla i jest obok przeglądarki Firefox ikoną tej organizacji.

Asystent Książka Korespondencji 2015 15.8.17

Asystent Książka Korespondencji-picture

Asystent Książka korespondencji 2014 PRO to elektroniczny dziennik korespondencyjny, który daje możliwość rejestracji korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

GroupMail Free Edition 6.0.0.16

GroupMail Free Edition-picture

GroupMail Free Edition jest darmowym programem, dzięki któremu możemy wysyłać wiadomości, które kierowane sś do wielu odbiorców jednocześnie.

Mail Alert 2.6

Mail Alert-picture

Mail Alert to wtyczka do klienta poczty elektronicznej Microsoft Outlook, która na różne sposoby powiadamia użytkownika o nadejściu wiadomości e-mail.

NK2Edit 1.00

NK2Edit-picture

NK2Edit jest dodatkiem do programu pocztowego Outlook, który umożliwia modyfikowanie funkcji auto uzupełniania jaka jest dostępna w tej aplikacji.

PopMan Portable 1.3.1

relatedPhoto

PopMan Portable to aplikacja, która informuje o nowych wiadomościa poczty elektronicznej – edycja portable oznacza, iż nie jest wymagana instalacja.

PopMan 1.3.1

PopMan-picture

PopMan jest bezpłatnym programem, który poinformuje użytkownika o wiadomościach pojawiających się na wskazanym serwerze POP3.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii