System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają działanie poczty e-mail poprzez rozszerzenie standardowych opcji klientów pocztowych i ewentualne zastępowanie domyślnego klienta serwisu pocztowego.

Windows, Internet i komunikacja

Poczta e-mail

Windows

Spam Bully for Outlook Express 4

Spam Bully for Outlook Express-picture

Spam Bully to skuteczna aplikacja filtrująca przychodzącą pocztę na komputer użytkownika. Dzięki nowoczesnym algorytmom przeszukiwania wiadomości, Spam Bully osiąga skuteczność w walce ze spamem na poziomie 99%.

digsby

digsby-picture

Kombajn komunikacyjny łączący w jednej aplikacji funkcje komunikatora, klienta poczty elektronicznej oraz programu do serwisów społecznościowych. Dzięki rozbudowanym funkcjom i personalizacji digsby jest wszechstronnym narzędziem internetowym.

iCal4OL 2.8.2

relatedPhoto

iCal4OL to program służący do inteligentnego importowania, eksportowania i subskrybowania plików ICAL oraz możliwości udostępnionych przez Outlooka.

EmailUnlimited 7.6.59

EmailUnlimited-picture

EmailUnlimited to rozbudowany klient poczty, która umożliwia przede wszystkim wysyłanie stron HTML do wszystkich partnerów biznesowych.

GMDesk 0.99

relatedPhoto

GMDesk to prosta i niewielka aplikacja, która pozwala uruchomić Gmail, Google Calendar, Google Docs oraz Google Maps w formie oddzielnej aplikacji.

Lightning 1.9

Lightning-picture

Lightning to darmowa wtyczka przeznaczona na klient pocztowy Mozilla Thunderbird, która tworzy z programu dodatkowo rozbudowany kalendarz.

OSList 1.9.4

OSList-picture

OSList (Optimal Shopping List Maker) został stworzony z myślą o wszystkich wielbicielach zakupów bądź osobach, którzy stale muszą kontrolować domowy budżet.

Outlook True Archive 1.1.1

Outlook True Archive-picture

Microsoft Outlook opiera swój system archiwizacji na pojęciu "ostatnio zmodyfikowany", nie zaś na faktycznej dacie wysłania lub otrzymania wiadomości. Outlook True Archive zmienia to ustawienie na bardziej chronologiczne.

Iconix eMail ID 3.87.2.22

Iconix eMail ID-picture

Iconix eMail ID stanowi bardzo dobre narzędzie do rozpoznawania czy wysłany e-mail faktycznie pochodzi od tego nadawcy jaki wyświetla się w polu „OD”.

FreePOPs 0.2.9

FreePOPs-picture

Narzędzie o nazwie FreePOPs służy do pobierania danych przez protokół POP3. W większości przypadków chodzi głównie o wiadomości pocztowe, jednak program ten może służyć również jako agregator RSSów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii