System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają działanie poczty e-mail poprzez rozszerzenie standardowych opcji klientów pocztowych i ewentualne zastępowanie domyślnego klienta serwisu pocztowego.

Windows, Internet i komunikacja

Poczta e-mail

Windows

Spam Bully for Outlook Express 4

Spam Bully for Outlook Express-picture

Spam Bully to skuteczna aplikacja filtrująca przychodzącą pocztę na komputer użytkownika. Dzięki nowoczesnym algorytmom przeszukiwania wiadomości, Spam Bully osiąga skuteczność w walce ze spamem na poziomie 99%.

Antispam Marisuite for Outlook 2.0.2

Antispam Marisuite for Outlook-picture

Antispam Marisuite for Outlook to narzędzie przeznaczone do klienta pocztowego Microsoft Outlook, które filtruje pocztę pod względem spamu.

ABF Outlook Express Backup 2.7.5.70

ABF Outlook Express Backup-picture

Program do tworzenia kopii zapasowej i synchronizacji danych z klienta pocztowego Outlook Express.

NewsReactor 20080807.08

NewsReactor-picture

NewsReactor to aplikacja, która przypadnie do gustu wszystkim korzystającym z forów i sieci UseNet.

digsby

digsby-picture

Kombajn komunikacyjny łączący w jednej aplikacji funkcje komunikatora, klienta poczty elektronicznej oraz programu do serwisów społecznościowych. Dzięki rozbudowanym funkcjom i personalizacji digsby jest wszechstronnym narzędziem internetowym.

iCal4OL 2.8.2

relatedPhoto

iCal4OL to program służący do inteligentnego importowania, eksportowania i subskrybowania plików ICAL oraz możliwości udostępnionych przez Outlooka.

EmailUnlimited 7.6.59

EmailUnlimited-picture

EmailUnlimited to rozbudowany klient poczty, która umożliwia przede wszystkim wysyłanie stron HTML do wszystkich partnerów biznesowych.

GMDesk 0.99

relatedPhoto

GMDesk to prosta i niewielka aplikacja, która pozwala uruchomić Gmail, Google Calendar, Google Docs oraz Google Maps w formie oddzielnej aplikacji.

Lightning 1.9

Lightning-picture

Lightning to darmowa wtyczka przeznaczona na klient pocztowy Mozilla Thunderbird, która tworzy z programu dodatkowo rozbudowany kalendarz.

OSList 1.9.4

OSList-picture

OSList (Optimal Shopping List Maker) został stworzony z myślą o wszystkich wielbicielach zakupów bądź osobach, którzy stale muszą kontrolować domowy budżet.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii