System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają działanie poczty e-mail poprzez rozszerzenie standardowych opcji klientów pocztowych i ewentualne zastępowanie domyślnego klienta serwisu pocztowego.

Windows Internet i komunikacja

Poczta e-mail Windows

Group Mail Manager Premier 2.2.36

Group Mail Manager Premier-picture

Group Mail Manager Premier pomaga użytkownikom z zarządzaniu wiadomościami e-mail wysyłanymi pod adres zbiorowy.

Mozilla Thunderbird 38

Mozilla Thunderbird-picture

Thunderbird to darmowy program pocztowy przeznaczony zarówno dla domu, jak i niewielkich firm. Thunderbird został opracowany przez Fundację Mozilla i jest obok przeglądarki Firefox ikoną tej organizacji.

Howard E-Mail Notifier 1.34

Howard E-Mail Notifier-picture

Howard E-Mail Notifier to aplikacja, której działanie przypomina nieco klienta pocztowego – jednakże zamiast ściągać, jedynie informuje o nowych wiadomościach e-mail.

Pokki 0.269.7.573

Pokki-picture

Pokki to interesująca dodatek do Windowsa. Za jego pomocą możliwe jest pobieranie darmowych aplikacji na komputer(zupełnie jak w przypadku smartphone'ów), otrzymywanie powiadomień np. z Facebooka czy Gmaila oraz szybkie przeglądanie ulubionych stron internetowych.

Scott's Gmail Alert 5.7.9.10

Scott's Gmail Alert-picture

Scott's Gmail Alert pomoże użytkownikowi w kontrolowaniu skrzynki pocztowej Gmail bez konieczności logowania się na konto przy pomocy przeglądarki internetowej.

CodeTwo CatMan 3.3.0

CodeTwo CatMan-picture

CodeTwo CatMan pozwala na współdzielenie kategorii programu Outlook z innymi użytkownikami w sieci lokalnej i zarządzanie nimi w prosty sposób. Instalując CodeTwo CatMan na komputerach w sieci i korzystając z jednego, wspólnego pliku konfiguracyjnego, można w bardzo szybki sposób stworzyć mechanizm do centralnego zarządzania wspólnymi kategoriami Outlook'a w sieci.

MiTeC Mail Viewer 1.8.8

relatedPhoto

MiTeC Mail Viewer jest niewielkim programem, służącym do przeglądania zawartości plików zawierających bazy danych wiadomości mailowych. Program nie wymaga przy tym instalowania na komputerze danego klienta pocztowego.

Asystent Książka Korespondencji 2015 15.5.29

Asystent Książka Korespondencji-picture

Asystent Książka korespondencji 2014 PRO to elektroniczny dziennik korespondencyjny, który daje możliwość rejestracji korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Google Drive 1.22

Google Drive-picture

Google Drive to aplikacja pozwalająca na synchronizację plików z komputera z dyskiem Google. Pozwala na otwieranie zdjęć, dokumentów, filmów i innych plików przechowywanych na Dysku Google - za darmo mamy 15 GB miejsca na zagospodarowanie.

GMail Extract e-mail addresses from G-Mail Account 9.0

GMail Extract e-mail addresses from G-Mail Account-picture

GMail Extract e-mail addresses from G-Mail Account umożliwia odczytanie adresów e-mail do wszystkich znajomych jacy zostali zapisani w ramach usługi Gmail.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii