System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają działanie poczty e-mail poprzez rozszerzenie standardowych opcji klientów pocztowych i ewentualne zastępowanie domyślnego klienta serwisu pocztowego.

Windows Internet i komunikacja

Poczta e-mail Windows

TheBat! 7.1.18

TheBat!-picture

TheBat! to komercyjny klient pocztowy o bardzo dużych możliwościach. Oprogramowanie posiada podstawowe funkcje, takie jak obsługę wielu kont, filtrowanie wiadomości, szablony dokumentów, odbieranie i wysyłanie wiadomości napisanych w języku HTML oraz połączenia SSL/TSL.

Arclab MailList Controller 12.5

Arclab MailList Controller-picture

Arclab MailList Controller jest darmową wersją aplikacji, służącej do wysyłania zindywidualizowanej poczty email do wielu odbiorców jednocześnie.

Cactus Spam Filter 3.01

Cactus Spam Filter-picture

Cactus Spam Filter to aplikacja do blokowania spamu i innych niepożądanych wiadomości mailowych.

DBX Viewer Free 4.2

DBX Viewer Free-picture

DBX Viewer Free to aplikacja stworzona do odzyskiwania wiadomości uszkodzonych przez niewłaściwa pracę Outlook Expres.

Attachment Extractor for Outlook Express 1.5

Attachment Extractor for Outlook Express-picture

Narzędzie Attachment Extractor for Outlook Express służy do automatycznego rozpakowywania załączników wiadomości e-mail i ich zapisywania na dysku twardym.

Repair Tool for Outlook Express 1.7

Repair Tool for Outlook Express-picture

Repair Tool for Outlook Express to narzędzie stanowiące ostatnią deskę ratunku dla użytkowników chcących odczytać uszkodzone wiadomości e-mail.

Microsoft Outlook 2016

Microsoft Outlook-picture

Microsoft Outlook to rozbudowany klient poczty elektronicznej, kalendarz i organizer a także czytnik RSS i platforma współpracy korporacyjnej. Microsoft Outlook współpracuje z serwerem Exchange a także może obsługiwać fax.

Outlook Express 6.0

relatedPhoto

Outlook Express to popularny klient pocztowy, który umożliwia odbieranie i wysyłanie e-maili, a wszystko w klasycznym i doskonale rozpoznawalnym stylu.

CodeTwo Exchange Rules

CodeTwo Exchange Rules-picture

Program dodaje jednolite stopki i podpisy do wiadomości pocztowych wysyłanych przez Exchange Server. Aplikację stworzono z myślą o firmach korzystających z Microsoft Exchange 2000/2003 lub Small Business Server (SBS) jako serwera pocztowego, aby pomóc im w zarządzaniu firmowymi stopkami i osobistymi podpisami użytkowników automatycznie dodawanymi do wiadomości pocztowych.

MDaemon 15.5.3

MDaemon-picture

MDaemon służy jako serwer obsługujący pocztę e-mail, ale nie tylko. Dzięki tej aplikacji można również hostować szereg innych usług.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii