System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają działanie poczty e-mail poprzez rozszerzenie standardowych opcji klientów pocztowych i ewentualne zastępowanie domyślnego klienta serwisu pocztowego.

Windows Internet i komunikacja

Poczta e-mail Windows

Pokki 0.269.7.714

Pokki-picture

Pokki to interesująca dodatek do Windowsa. Za jego pomocą możliwe jest pobieranie darmowych aplikacji na komputer(zupełnie jak w przypadku smartphone'ów), otrzymywanie powiadomień np. z Facebooka czy Gmaila oraz szybkie przeglądanie ulubionych stron internetowych.

Asystent Książka Korespondencji 2015 15.7.28

Asystent Książka Korespondencji-picture

Asystent Książka korespondencji 2014 PRO to elektroniczny dziennik korespondencyjny, który daje możliwość rejestracji korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Outlook on the Desktop 3.2.4

Outlook on the Desktop-picture

Outlook on the Desktop to bardzo przydatny program, który umożliwia korzystanie z kalendarza oprogramowania Microsoft Outlook bezpośrednio z poziomu pulpitu systemu.

Mailbird 2.1.7.0

Mailbird-picture

Mailbird to darmowy klient pocztowy, obsługujący najpopularniejsze usługi mailowe opierające się na standardach IMAP i POP3.

Lightning 4.0.1.2.

Lightning-picture

Lightning to darmowa wtyczka przeznaczona na klient pocztowy Mozilla Thunderbird, która tworzy z programu dodatkowo rozbudowany kalendarz.

Howard E-Mail Notifier 1.35

Howard E-Mail Notifier-picture

Howard E-Mail Notifier to aplikacja, której działanie przypomina nieco klienta pocztowego – jednakże zamiast ściągać, jedynie informuje o nowych wiadomościach e-mail.

Mail Merge Toolkit 2.8

Mail Merge Toolkit-picture

Mail Merge Toolkit to potężne rozszerzenie pakietu Microsoft Office, które wzbogaca go o szereg funkcji związanych z obsługą poczty e-mail.

SysTools Export Notes 9.7

SysTools Export Notes-picture

SysTools Export Notes umożliwia szybką i wygodną konwersję książki adresowej i kontaktów klienta poczty Lotus Notes (pliki NSF) do formatu Outlook Express (PST).

Arclab MailList Controller 12.1

Arclab MailList Controller-picture

Arclab MailList Controller jest darmową wersją aplikacji, służącej do wysyłania zindywidualizowanej poczty email do wielu odbiorców jednocześnie.

Mozilla Thunderbird 38.1.0

Mozilla Thunderbird-picture

Thunderbird to darmowy program pocztowy przeznaczony zarówno dla domu, jak i niewielkich firm. Thunderbird został opracowany przez Fundację Mozilla i jest obok przeglądarki Firefox ikoną tej organizacji.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii