System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają działanie poczty e-mail poprzez rozszerzenie standardowych opcji klientów pocztowych i ewentualne zastępowanie domyślnego klienta serwisu pocztowego.

Windows Internet i komunikacja

Poczta e-mail Windows

GMDesk 1.01

GMDesk-picture

GMDesk to prosta i niewielka aplikacja, która pozwala uruchomić Gmail, Google Calendar, Google Docs oraz Google Maps w formie oddzielnej aplikacji.

EmailUnlimited 7.6.63

EmailUnlimited-picture

EmailUnlimited to rozbudowany klient poczty, która umożliwia przede wszystkim wysyłanie stron HTML do wszystkich partnerów biznesowych.

ABF Outlook Express Backup 2.7.5.70

ABF Outlook Express Backup-picture

Program do tworzenia kopii zapasowej i synchronizacji danych z klienta pocztowego Outlook Express.

Antispam Marisuite for Outlook 2.0.2

Antispam Marisuite for Outlook-picture

Antispam Marisuite for Outlook to narzędzie przeznaczone do klienta pocztowego Microsoft Outlook, które filtruje pocztę pod względem spamu.

Spam Bully for Outlook Express 4.4.0.13

Spam Bully for Outlook Express-picture

Spam Bully to skuteczna aplikacja filtrująca przychodzącą pocztę na komputer użytkownika. Dzięki nowoczesnym algorytmom przeszukiwania wiadomości, Spam Bully osiąga skuteczność w walce ze spamem na poziomie 99%.

Spam Bully for Outlook 4.4.0.23

Spam Bully for Outlook-picture

Spam Bully to skuteczna aplikacja filtrująca przychodzącą pocztę na komputer użytkownika przeznaczona dla programu pocztowego dołączanego do pakietu Office.

CodeTwo Outlook AutoConfig 2.2.1.2

CodeTwo Outlook AutoConfig-picture

Outlook AutoConfig to bezpłatna aplikacja, dzięki której szybko i w bardzo prosty sposób, podając jedynie adres e-mail, można utworzyć konto pocztowe w programie Outlook Express oraz poprawnie skonfigurować go do pracy z grupami dyskusyjnymi.

TheBat! 7.1.12

TheBat!-picture

TheBat! to komercyjny klient pocztowy o bardzo dużych możliwościach. Oprogramowanie posiada podstawowe funkcje, takie jak obsługę wielu kont, filtrowanie wiadomości, szablony dokumentów, odbieranie i wysyłanie wiadomości napisanych w języku HTML oraz połączenia SSL/TSL.

CodeTwo Outlook Export 1.3.1.12

CodeTwo Outlook Export-picture

CodeTwo Outlook Export to darmowy program służący do eksportu danych z programu Microsoft Outlook do plików tekstowych CSV.

eMailTrackerPro 10.0b build 4058

eMailTrackerPro-picture

eMailTrackerPro to skuteczny program antyspamowy pozwalający usunąć z programu pocztowego wszystkie wiadomości śmieci i reklamy wysyłane przez e-mail.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii