System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje filtrujące pocztę e-mail, w celu usunięcia reklam i innych śmieci ze skrzynki pocztowej.

Windows, Bezpieczeństwo

Programy antyspamowe

Windows

Avira Internet Security 2013 13.0.0.2761

relatedPhoto

Avira Internet Security to program antywirusowy, który usuwa złośliwe oprogramowanie z dysku twardego oraz monitoruje i zabezpiecza system przez instalacją nowych zagrożeń.

Spamihilator 1.6

Spamihilator-picture

Spamihilator jest bezpłatnym programem antyspamowym wychwytującym śmieci z ogólnej poczty. Aplikacja korzysta z filtra Bayesa, który nie tylko sam odnajduje niechciane maile, ale również potrafi się uczyć na podstawie decyzji podejmowanych użytkownika.

Trend Micro Titanium Maximum Security 2015 (8.0)

Trend Micro Titanium Maximum Security-picture

Trend Micro Titanium Maximum Security to zaawansowany kombajn do kompleksowej ochrony komputera przed zagrożeniami związanymi ze złośliwym oprogramowaniem, atakami na komputer, spamem oraz wieloma innymi zagrożeniami.

SPAMfighter Standard 7.6.104

SPAMfighter Standard-picture

SPAMfighter to popularny program antyspamowy, który filtruje niechciane wiadomości i potrafi je automatycznie przenieść do kosza. SPAMfighter współpracuje z programami Outlook, Outlook Express oraz Windows Mail. SPAMfighter korzysta z doświadczeń wielu internautów na raz. W momencie, gdy ktoś z ze społeczności użytkowników programu otrzyma SPAM, SPAMfighter automatycznie to zarejestruje i będzie filtrował dany adres wśród wszystkich odbiorców.

AVS Antispam 1.1.2.34

AVS Antispam-picture

AVS Antispam to darmowy program, który ochroni Twoją pocztę e-mail oraz komputer przed spamem.

Prevx 3.0

Prevx-picture

Prevx jest programem z dziedziny kompleksowej ochrony ze zdolnością do wykrywania i usuwania aplikacji typu rootkit oraz złośliwego oprogramowania w jego wczesnym stadium życia wliczając w to wirusy, trojany, robaki, oprogramowanie szpiegujące oraz boty.

Cloudmark Desktop 1.3.1 dla Microsoft Outlook

Cloudmark Desktop-picture

Cloudmark Desktop to program antyspamowy przeznaczony zarówno dla domowych użytkowników jak i dużych korporacji korzystających z serwera Microsoft Exchange. Dzięki narzędziu można pozbyć się niechcianej poczty elektronicznej bez konieczności ręcznego usuwania wiadomości.

Cloudmark Desktop for Thunderbird 1.0

relatedPhoto

Cloudmark Desktop for Thunderbird czerpie swoje korzenie się z SafetyBar’u/SpamNet’u. Jest to aplikacja służąca głównie do ochrony przed spamem oraz phishingiem.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii