System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje filtrujące pocztę e-mail, w celu usunięcia reklam i innych śmieci ze skrzynki pocztowej.

Windows Bezpieczeństwo

Programy antyspamowe Windows

Microsoft Outlook 2007 Junk Email Filter December 2008

Microsoft Outlook 2007 Junk Email Filter-picture

Microsoft Outlook 2007 Junk Email Filter December 2008 dodaje do filtru "wiadomości-śmieci" w programie Microsoft Office Outlook 2007 najnowsze definicje wiadomości e-mail, które należy uznać za wiadomości-śmieci.

SpamButcher 2.1

SpamButcher-picture

SpamButcher to program niesłychanie przydatny do zabezpieczenia swojego komputera przed spamem. Narzędzie to przeznaczone jest dla zaawansowanych użytkowników.

Antispam Marisuite for Outlook 2.0.2

Antispam Marisuite for Outlook-picture

Antispam Marisuite for Outlook to narzędzie przeznaczone do klienta pocztowego Microsoft Outlook, które filtruje pocztę pod względem spamu.

Spam Bully for Outlook Express 4.4.0.13

Spam Bully for Outlook Express-picture

Spam Bully to skuteczna aplikacja filtrująca przychodzącą pocztę na komputer użytkownika. Dzięki nowoczesnym algorytmom przeszukiwania wiadomości, Spam Bully osiąga skuteczność w walce ze spamem na poziomie 99%.

Spam Bully for Outlook 4.4.0.23

Spam Bully for Outlook-picture

Spam Bully to skuteczna aplikacja filtrująca przychodzącą pocztę na komputer użytkownika przeznaczona dla programu pocztowego dołączanego do pakietu Office.

eMailTrackerPro 10.0b build 4058

eMailTrackerPro-picture

eMailTrackerPro to skuteczny program antyspamowy pozwalający usunąć z programu pocztowego wszystkie wiadomości śmieci i reklamy wysyłane przez e-mail.

Śmieciarek NxG 1.2.0

Śmieciarek NxG-picture

Śmieciarek NxG to polski program antyspamowy, którego zadaniem jest odsiewanie śmieci od prawdziwej poczty elektronicznej. Program opiera się na filtrze Bayesa, który potrafi samodzielnie się uczyć na podstawie decyzji podejmowanych przez użytkownika przy klasyfikacji wiadomości.

SpamAware 5.1.0.174

SpamAware-picture

SpamAware to darmowy dodatek do programu pocztowego MS Outlook lub MS Outlook Express, który klasyfikuje niechciane wiadomości pocztowe jako spam i dodaje do nich znacznik, aby łatwo było sprawdzić, które maile są śmieciami.

Milo spam killer 0.7.4

Milo spam killer-picture

Milo spam killer to bezpłatny program antyspamowy polskiego autorstwa, który pozwala na oczyszczenie skrzynki odbiorczej z niechcianych wiadomości. Aplikacja działa na podstawie reguł zdefiniowanych przez użytkownika lub wbudowanych filtrów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii