System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje filtrujące pocztę e-mail, w celu usunięcia reklam i innych śmieci ze skrzynki pocztowej.

Windows Bezpieczeństwo

Programy antyspamowe Windows

Phalanx 1.3

Phalanx-picture

Phalanx to zaawansowany program umożliwiający filtrowanie wiadomości e-mail pod kątem przychodzącego spamu.

Spam Monitor 4.0

Spam Monitor-picture

Spam Monitor to program, który skutecznie poradzi sobie z odizolowaniem spamu od wartościowych wiadomości jakie są wysyłane do naszej skrzynki pocztowej.

MailWasher Pro 7.5.0

MailWasher Pro-picture

Obecnie na rynku nie ma firmy oferującej usługę poczty elektronicznej całkowicie wolnej od spamu. Pomocny w odpowiedniej selekcji przychodzących wiadomości może okazać się MailWasherPro.

Avira Internet Security 2015 2015 15.0.10.434

Avira Internet Security 2015-picture

Avira Internet Security to program antywirusowy, który usuwa złośliwe oprogramowanie z dysku twardego oraz monitoruje i zabezpiecza system przez instalacją nowych zagrożeń.

Spam Bully for Outlook Express 4

Spam Bully for Outlook Express-picture

Spam Bully to skuteczna aplikacja filtrująca przychodzącą pocztę na komputer użytkownika. Dzięki nowoczesnym algorytmom przeszukiwania wiadomości, Spam Bully osiąga skuteczność w walce ze spamem na poziomie 99%.

Milo spam killer 0.7.4

Milo spam killer-picture

Milo spam killer to bezpłatny program antyspamowy polskiego autorstwa, który pozwala na oczyszczenie skrzynki odbiorczej z niechcianych wiadomości. Aplikacja działa na podstawie reguł zdefiniowanych przez użytkownika lub wbudowanych filtrów.

Spamihilator 1.6

Spamihilator-picture

Spamihilator jest bezpłatnym programem antyspamowym wychwytującym śmieci z ogólnej poczty. Aplikacja korzysta z filtra Bayesa, który nie tylko sam odnajduje niechciane maile, ale również potrafi się uczyć na podstawie decyzji podejmowanych użytkownika.

Trend Micro Titanium Maximum Security 2015 (8.0)

Trend Micro Titanium Maximum Security-picture

Trend Micro Titanium Maximum Security to zaawansowany kombajn do kompleksowej ochrony komputera przed zagrożeniami związanymi ze złośliwym oprogramowaniem, atakami na komputer, spamem oraz wieloma innymi zagrożeniami.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii