System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wyszukujące i usuwające z systemu operacyjnego wirusy. Często mogą posiadać aktywny skaner, który w czasie rzeczywistym dokonuje sprawdzania używanych plików i aplikacji pod kątem zainfekowania.

Windows, Bezpieczeństwo

Programy antywirusowe

Windows

AVG Anti-Virus Free Edition 2015

relatedPhoto

AVG Anti-Virus Free Edition to najnowsza wersja programu antywirusowego, która w dodatku jest całkowicie darmowa. Kiedy wykorzystujesz komputer jedynie do pracy lub nauki, jest to dobre rozwiązanie, choć ustępuje płatnym programom pod względem funkcjonalności.

Panda Global Protection 2015

relatedPhoto

Panda Global Protection to jedno z najnowszych narzędzi Panda Security.

ArcaVir Antivirus Protection

ArcaVir Antivirus Protection-picture

ArcaVir Antivirus Protection to popularna aplikacja antywirusowa, który z powodzeniem ochroni komputer użytkownika przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem.

Panda Global Protection 2009

Panda Global Protection-picture

Panda Global Protection 2009 to zintegrowany pakiet bezpieczeństwa. Program chroni przed wirusami, programami szpiegującymi, rootkitami, hakerami, oszustwami online i kradzieżami tożsamości. Mechanizm zabezpieczający przed spamem chroni pocztę email przed niepożądaną korespondencją, a kontrola rodzicielska zapewnia dzieciom bezpieczne korzystanie z internetu.

Avira Internet Security 2013 13.0.0.2761

relatedPhoto

Avira Internet Security to program antywirusowy, który usuwa złośliwe oprogramowanie z dysku twardego oraz monitoruje i zabezpiecza system przez instalacją nowych zagrożeń.

360 Total Security 4.0.0

relatedPhoto

360 Total Security jest aplikacją, dzięki której możemy chronić nasz komputer przed wirusami oraz różnego rodzaju atakami.

Kaspersky Internet Security 2015 15.0.0.463

relatedPhoto

Kaspersky Internet Security zabezpiecza komputer przed zagrożeniami internetowymi. Jego rdzeniem jest silnik - jeden z liderów skuteczności wykrywania wirusów. Wielokrotnie zdobywał pierwsze miejsce w różnorodnych rankingach i od lat stanowi ikonę programu antywirusowego.

AVG Internet Security 2014 14.0

AVG Internet Security 2014-picture

Program antywirusowy AVG Internet Security posiada wszystkie nowoczesne elementy dobrego programu chroniącego komputer osobisty przed zagrożeniami ze strony trojanów, programów szpiegowskich czy rootkitów.

Norton Internet Security 2014

Norton Internet Security-picture

Norton Internet Security to znane na całym świecie połączenie skutecznego programu antywirusowego, zapory sieciowej oraz mechanizmów zabezpieczających komputer przed zagrożeniami z Internetu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii