System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wyszukujące i usuwające z systemu operacyjnego wirusy. Często mogą posiadać aktywny skaner, który w czasie rzeczywistym dokonuje sprawdzania używanych plików i aplikacji pod kątem zainfekowania.

Windows Bezpieczeństwo

Programy antywirusowe Windows

Xvirus Personal Guard 5.4.1.3

Xvirus Personal Guard-picture

Xvirus Personal Guard to prosty antywirus zapewniający podstawową ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem dla naszego komputera.

WinAVM 2.0.459

WinAVM-picture

Winavm to prosty, darmowy antywirus, który wykrywa i usuwa oprogramowanie typu malware oraz spyware.

Anti-HaxOr 1.0

Anti-HaxOr-picture

Anti-HaxOr to bardzo przydatne narzędzie w przypadku zainfekowania systemu przez specjalny rodzaj wirusa. Użytkownik nie jest w stanie edytować rejestru oraz wejść w menedżera zadań systemu Windows. Program Anti-HaxOr rozwiązuje ten problem i przywraca wszystkie utracone możliwości.

Avast Free Antivirus 2016 11.1.2253

Avast Free Antivirus-picture

Avast Free Antivirus to znany program antywirusowy, który powstał z myślą tylko o domowych komputerach i zastosowaniach niekomercyjnych. Jego przejrzysty interfejs oraz prostota obsługi sprawiają, że nawet mało doświadczeni użytkownicy są w stanie sobie z nim poradzić.

Avast Premier 2016 11.1.2253

Avast Premier-picture

Avast Premier to najbardziej zaawansowany pakiet antywirusowy z rodziny programów Avast, pomagający w zabezpieczeniu komputera przed niechcianym dostępem, kradzieżą danych i wirusami.

Avast Internet Security 2016 11.1.2253

Avast Internet Security-picture

Avast Internet Security jest rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się jako kompleksowy pakiet antywirusowy.

RunScanner 2.0.0.60

RunScanner-picture

RunScanner to darmowy program służący do ochrony komputera przed wirusami. Aplikacja kompleksowo skanuje system w poszukiwaniu zagrożeń.

About:Buster 6.07

About:Buster-picture

AboutBuster to narzędzie pozwalające na wykrywanie obiektów typu „aboutblank” w zainfekowanym systemie. Ta wersja rozpoznaje m.in. CWS.HomeSearch, CWS.MfPlay oraz CWS.SeDLL.

Simple Machine Protect 1.9.4

Simple Machine Protect-picture

Simple Machine Protect to nieskomplikowany program antywiruswy, który swoją skuteczność zawdzięcza przede wszystkim inteligentnym algorytmom przeszukującym procesy, niż dzięki rozbudowanej bazie wirusów.

Trend Micro Internet Security Pro

Trend Micro Internet Security-picture

Trend Micro Internet Security Pro to pakiet zabezpieczający system operacyjny przed zagrożeniami ze strony wirusów, włamań hakerów, niebezpiecznych załączników w poczcie elektronicznej, ukrytym zagrożeniom typu rootkit oraz posiadający kontrolę rodzicielską. Program posiada proaktywną technologię wykrywania zupełnie nowych wirusów oraz mechanizm ochrony sieci bezprzewodowych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii