System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wyszukujące i usuwające z systemu operacyjnego wirusy. Często mogą posiadać aktywny skaner, który w czasie rzeczywistym dokonuje sprawdzania używanych plików i aplikacji pod kątem zainfekowania.

Windows Bezpieczeństwo

Programy antywirusowe Windows

Panda Free Antivirus 2015 15.1.0

relatedPhoto

Panda Free Antivirus to darmowy pakiet antywirusowy zabezpieczający nasz komputer przed różnymi zagrożeniami z sieci i nie tylko.

BotRevolt Free 1.4.3

relatedPhoto

BotRevolt Free to program, który poprawia bezpieczeństwo komputera poprzez monitorowanie połączeń sieciowych, blokując te potencjalnie niebezpieczne.

Avetix Free Antivirus 5.0.155

Avetix Free Antivirus-picture

Avetix Free Antivirus to darmowe narzędzie antywirusowe, z pomocą którego zabezpieczymy nasz komputer i nasze dane przed zagrożeniami z sieci.

Dr. WEB CureIt! 10.0 2015.03.18

Dr. WEB CureIt!-picture

Dr. WEB CureIt! to prosty w obsłudze, darmowy skaner antywirusowy. Program wykrywa wszelkie wirusy, trojany, spyware, adware, itp.

Avast Premier 2015

Avast Premier-picture

Avast Premier to najbardziej zaawansowany pakiet antywirusowy z rodziny programów Avast, pomagający w zabezpieczeniu komputera przed niechcianym dostępem, kradzieżą danych i wirusami.

Tencent PC Manager 10.4.25744.501

relatedPhoto

Tencent PC Manager jest bezpłatną aplikacją chroniącą nasz komputer przed różnego rodzaju zagrożeniami, płynącymi z Internetu.

avast! Internet Security 2015

avast! Internet Security-picture

avast! Internet Security jest nowym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się jako kompleksowy pakiet antywirusowy.

Instant Messenger Cleaner 4.2

Instant Messenger Cleaner-picture

Instant Messenger Cleaner umożliwia usunięcie wirusów jakie mogą zostać pobrane na komputer użytkownika przy okazji korzystania z aplikacji MSN.

RemoveIT Pro SE 15.6.2015

RemoveIT Pro-picture

RemoveIT Pro jest bezpłatną aplikacją, dzięki której możemy zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z komputera.

ComboFix 15.06.09.01

ComboFix-picture

ComboFix jest programem, który przeprowadza skanowanie komputera w poszukiwaniu szkodliwych plików oraz infekcji komputerowych, a następnie próbuje je usunąć. Aplikacja przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii