System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wyszukujące i usuwające z systemu operacyjnego wirusy. Często mogą posiadać aktywny skaner, który w czasie rzeczywistym dokonuje sprawdzania używanych plików i aplikacji pod kątem zainfekowania.

Windows, Bezpieczeństwo

Programy antywirusowe

Windows

Kingsoft Antivirus 2012 SP4.0.072316

relatedPhoto

Kingsoft Antivirus to nieskomplikowany program antywirusowy, który pozwoli na zabezpiecznie komputera przed różnorakimi zagrożeniami z sieci.

Panda Antivirus for Netbooks 17.00

Panda Antivirus for Netbooks-picture

Panda Antivirus for Netbooks to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują lekkiej, a przy tym bardzo skutecznej ochrony dla mobilnego komputera.

Solo Antivirus 11.0 (2012)

relatedPhoto

Solo Antivirus to program antywirusowy wyposażony w unikatowy system SIC dodatkowo chroniący komputer użytkownika przed złośliwym oprogramowaniem.

Sophos Virus Removal Tool 2.5

relatedPhoto

Sophos Virus Removal Tool to oprogramowanie, z pomocą którego usuniemy wszelakich złośliwy kod z dysku twardego komputera.

G Data BootCD

G Data BootCD-picture

G Data BootCD to aplikacja do wykrywania wirusów w systemie operacyjnym przed instalacją właściwego programu antywirusowego.

Antivir AD Disabler 1.1.0.0

Antivir AD Disabler-picture

Antivir AD Disabler jest ciekawym programem, który wyłącza reklamy w popularnym oprogramowaniu antywirusowym o nazwie Antivir.

Instant Messenger Cleaner 4.2

Instant Messenger Cleaner-picture

Instant Messenger Cleaner umożliwia usunięcie wirusów jakie mogą zostać pobrane na komputer użytkownika przy okazji korzystania z aplikacji MSN.

McAfee Total Protection with SiteAdvisor Plus 2008.0

McAfee Total Protection with SiteAdvisor Plus-picture

McAfee Total Protection with SiteAdvisor Plus to zestaw dwunastu narzędzi zabezpieczających komputer w czasie korzystania z Internetu. Program antywirusowy, zapora sieciowa, blokowanie oprogramowania szpiegującego, oczyszczanie systemu, zabezpieczenie tożsamości użytkownika to tylko niektóre funkcje tego rozbudowanego pakietu.

Panda Global Protection 2010

Panda Global Protection-picture

Panda Global Protection 2010 stworzony został z myślą o użytkownikach poszukujących nie tylko maksymalnej ochrony przed wszelkimi zagrożeniami, ale także dbających o bezpieczeństwo gromadzonych danych oraz wydajność posiadanego komputera.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii