System

Kategoria

Licencja

Język

Programy rozrywkowe dla najmłodszych.

Windows, Dom i rozrywka

Programy dla dzieci

Windows

Calcul 5.2

relatedPhoto

Calcul to program matematyczny, dzięki któremu możemy zweryfikować swoje umiejętności rozwiązywania równań, które będą zawierały ułamki i liczby całkowite.

Bolek i Lolek. Niemiecki dla najmłodszych Demo

Bolek i Lolek. Niemiecki dla najmłodszych-picture

Jest to kolejny program językowy z serii dla najmłodszych dzieci. Tym razem Bolek i Lolek pod pretekstem doskonałej zabawy, będą uczyli niemieckiego.

Marble 1.9.0

relatedPhoto

Marble to program, pozwalający na odtworzenie kuli ziemskiej i księżyca w wymiarze 3D.

Ryzyk Fizyk 1.0

relatedPhoto

Ryzyk Fizyk to bezpłatna, intuicyjna w obsłudze aplikacja, zawierająca wzory fizyczne.

Królewna Śnieżka Demo

Królewna Śnieżka-picture

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków zapraszają do niesamowicie wesołej i ekscytującej zabawy! Prześmieszne rymowanki i zagadki w quizie Magicznego Lustra, poszukiwania drogocennych skarbów w kopalni, kreowanie swoich własnych siedmiu krasnali, wesoła kolorowanka oraz mnóstwo innych niezwykłych zabaw ucieszy każdego malucha!

Bolek i Lolek - Zwariowana Olimpiada Demo

Bolek i Lolek - Zwariowana Olimpiada-picture

Oto doskonała gra sportowa dla całej rodziny! Zostańcie mistrzami zabawnych i wyjątkowych konkurencji! W tym programie wszystko jest zwariowane! Rzucanie na odległość lodówką turystyczną, kicanie w workach, strzelanie z pestek, uderzanie Młotem Mocy, zapasy w puchowych kombinezonach, spacer z wiadrami i test refleksu.

Earthquake 3D 2.7

Earthquake 3D-picture

Earthquake 3D to aplikacja, która ukazuje jak rozchodzą się fale sejsmiczne w trakcie trzęsienia ziemi w pełnej grafice 3D.

Reksio i wehikuł czasu Demo

Reksio i wehikuł czasu-picture

Czwarta część niesamowitych przygód dzielnego psa Reksia i jego towarzysza, komandora Kretesa! "Pokonawszy złego Czarodzieja, Reksio i Kretes mieli zamiar wreszcie odpocząć. Nie było im to jednak dane.

Bolek i Lolek. Angielski dla najmłodszych Demo

Bolek i Lolek. Angielski dla najmłodszych-picture

Program zaprojektowany został jako ciekawy i efektywny sposób na pierwszy kontakt dziecka z językiem angielskim. Zawiera ponad 30 różnorodnych, niestresujących gier i zabaw mających na celu wprowadzenie i utrwalenie podstawowych słów i zwrotów opisujących świat otaczający dziecko.

Król Maciuś Pierwszy - Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi Demo

Król Maciuś Pierwszy - Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi-picture

Król Maciuś Pierwszy - Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi to zestaw gier z bohaterami serialu animowanego Król Maciuś Pierwszy.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii