System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, dzięki którym każdy może przeglądać strony WWW znajdujące się w Internecie. Przeglądarka internetowa jest podstawowym narzędziem dla każdego internauty.

Windows, Internet i komunikacja

Przeglądarki internetowe

Windows

Google Chrome 41

Google Chrome-picture

Google Chrome to przeglądarka internetowa firmy Google z synchronizacją zakładek oraz wszystkich ustawień przeglądarki na różnych urządzeniach. Google Chrome łączy w sobie szybkość działania, prostotę obsługi, przejrzysty interfejs i bezpieczeństwo.

Internet Explorer 9 Preview

Internet Explorer 9-picture

Internet Explorer 9 to dziewiąte wydanie przeglądarki internetowej firmy Microsoft. Internet Explorer 9 jest dostępny do pobrania za darmo, choć należy pamiętać, że Internet Explorer 9 to jedynie wczesna wersja przeglądarki internetowej.

iQ Browser 0.9.8 Build 1316

iQ Browser-picture

iQ Browser to darmowa przeglądarka internetowa zużywająca dużo mniej zasobów systemowych niż większość rozwiązań konkurencyjnych.

Opera 28

Opera-picture

Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych. Opera charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików. Opera radzi sobie również z pobieraniem "peer-to-peer" (torrent). Opera to prawdziwa przeglądarkowa rewolucja z mnóstwem przydatnych funkcji.

Mozilla Firefox 36

Mozilla Firefox-picture

Mozilla Firefox w wersji 36 to najnowsze wydanie popularnej przeglądarki internetowej.

Utilu Silent Setup 1.0.2.8

Utilu Silent Setup-picture

Utilu Silent Setup to niewielki instalator przeglądarki Mozilla Firefox, który dedykowany jest dla mało zaawansowanych użytkowników.

Utilu Mozilla Firefox Collection 1.0.6.8

Utilu Mozilla Firefox Collection-picture

Utilu Mozilla Firefox Collection to zestaw wielu wersji przeglądarki Firefox.

Dooble 1.50

Dooble-picture

Dooble to darmowa przeglądarka internetowa wykorzystująca WebKit i mająca za priorytet bezpieczeństwo użytkownika.

Crazy Browser 3.10

Crazy Browser-picture

Crazy Browser to darmowa przeglądarka internetowa, która ma sprawić, że surfowanie po witrynach stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Opera Portable 12.17

relatedPhoto

Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych. Opera charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii