System

Kategoria

Licencja

Język

Programy służące do edycji rejestru komputera. Aplikacje te dają możliwość wygodnego przeglądania rejestru, pozwalają na zmianę poszczególnych wpisów oraz wartości kluczy rejestru systemowego.

Windows Narzędzia

Rejestr Windows

AVS Registry Cleaner 3.0

AVS Registry Cleaner-picture

Program ten pozwala na przeskanowanie systemowego rejestru i naprawienie występujących w nim błędów. Zaletą narzędzia jest szybkość jego działania oraz prostota obsługi.

12Ghosts JumpReg 9.50.132

12Ghosts JumpReg-picture

Modyfikacja rejestru może być czynnością bardzo uciążliwą. Wszystko poprzez utrudnione odnajdywanie poszczególnych kluczy. 12Ghosts JumpReg został stworzony po to, by rozwiązać te problemy.

Regjump 1.1

Regjump-picture

Bardziej zaawansowani użytkownicy często poprawiają pracę swojego komputera poprzez modyfikacje rejestru. Jednakże odnalezienie właściwych wpisów jest bardzo trudne. Pomóc w tym ma właśnie program Regjump.

NTREGOPT 1.1j

NTREGOPT-picture

NTREGOPT służy do przeprowadzania podstawowej optymalizacji rejestru. Program bez problemu zmniejszy objętość wpisów przez co dostęp do rejestru systemowego stanie szybszy i łatwiejszy.

RegCool 3.703

RegCool-picture

RegCool to bardzo dobre narzędzie rejestru, które pozwala modyfikować jego zapisy w wygodnej formie, przypominającej eksplorator Windows.

Baku 4.3.4369

Baku-picture

Baku to zestaw narzędzi, które optymalizują działanie systemu Windows.

RegToy 0.7.4.1

RegToy-picture

RegToy to proste w obsłudze, lecz bardzo skuteczne narzędzie służące od optymalizacji systemu Windows XP i Windows Vista.

Clean My Registry

Clean My Registry-picture

Clean My Registry to darmowe narzędzie do czyszczenie rejestru systemów Microsoft Windows. Zaśmiecone rejestry to jeden z kilku powodów spowalniania systemu operacyjnego.

Abelssoft Registry Cleaner 2016

Abelssoft Registry Cleaner-picture

Abelssoft Registry Cleaner to aplikacja przeznaczona do oczyszczania i optymalizacji naszego komputera z systemem Windows.

CCleaner 5.13

CCleaner-picture

CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows i ochrony prywatności. CCleaner jest ceniony na całym świecie za szybkość działania i skuteczność w usuwaniu śmieci zalegających w systemie.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii