System

Kategoria

Licencja

Język

Programy służące do edycji rejestru komputera. Aplikacje te dają możliwość wygodnego przeglądania rejestru, pozwalają na zmianę poszczególnych wpisów oraz wartości kluczy rejestru systemowego.

Windows, Narzędzia

Rejestr

Windows

Reg Organizer 7.0

Reg Organizer-picture

Reg Organizer to program pozwalający na konfiguracje i zarządzanie rejestrem systemowym.

CleanMyPC Registry Cleaner 4.50

CleanMyPC Registry Cleaner-picture

CleanMyPC Registry Cleaner jest zaawansowanym programem, służącym do naprawy oraz czyszczenia rejestru systemu operacyjnego.

CCleaner 5.01

CCleaner-picture

CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows i ochrony prywatności. CCleaner jest ceniony na całym świecie za szybkość działania i skuteczność w usuwaniu śmieci zalegających w systemie.

CCleaner Portable 4.18

CCleaner Portable-picture

CCleaner Portable to przenośna wersja aplikacji do oczyszczania systemu Windows. Program nie posiada instalatora, co umożliwia przenoszenie go i uruchamianie z, przykładowo, klucza USB.

CCleaner Slim 4.16

CCleaner Slim-picture

CCleaner Slim to darmowa, uproszczona wersja narzędzia do optymalizacji systemu Windows i ochrony prywatności. CCleaner jest ceniony na całym świecie za szybkość działania i skuteczność w usuwaniu śmieci zalegających w systemie.

Argente - Registry Cleaner 3.1.0.6

Argente - Registry Cleaner-picture

Argente - Registry Cleaner to świetny i bezpłatny program do oczyszczania rejestru systemu Windows z różnego typu śmieci, które sprawiają, że komputer działa dużo wolniej i wyświetla dużo błędów.

Advanced SystemCare Ultimate 7.1.0

Advanced SystemCare Ultimate-picture

Advanced SystemCare Ultimate to rozbudowana i darmowa aplikacja, która pomoże Ci chronić, naprawić i posprzątać, a także zoptymalizować pracę systemu.

Registry Repair 5.0.1.66

Registry Repair-picture

Registry Repair to prosta aplikacja, która naprawia błędne wpisy w rejestrze systemu operacyjnego i dzięki temu zwiększa jego wydajność.

WinSafe XP 1.4.06

WinSafe XP-picture

WinSafe XP to świetne narzędzie do odzyskiwania rejestru oraz skanowania systemu w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii