System

Kategoria

Licencja

Język

Programy służące do edycji rejestru komputera. Aplikacje te dają możliwość wygodnego przeglądania rejestru, pozwalają na zmianę poszczególnych wpisów oraz wartości kluczy rejestru systemowego.

Windows Narzędzia

Rejestr Windows

Reimage 1.6.5.1

Reimage-picture

Reimage to profesjonalny program do wykrywania i usuwania błędów w systemie Windows.

RegMast 0.5.0

RegMast-picture

RegMast jest programem, który umożliwia edytowanie wybranych elementów rejestru tak, aby dopasować system operacyjny do własnych potrzeb.

Registrar Registry Manager 8.0

Registrar Registry Manager-picture

Registrar Registry Manager to narzędzie pozwalające na edycję rejestru w systemie Windows.

RegBak 1.5

RegBak-picture

RegBak to prosta aplikacja do tworzenia kopii zapasowych rejestru systemu operacyjnego Windows.

CCleaner 5.15

CCleaner-picture

CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows i ochrony prywatności. CCleaner jest ceniony na całym świecie za szybkość działania i skuteczność w usuwaniu śmieci zalegających w systemie.

Registry Finder 2.6

Registry Finder-picture

Registry Finder to darmowe narzędzie dzięki któremu przeszukamy rejestr systemu Windows w celu znalezienia konkretnych wpisów.

Registry Flashlight Fixer 2.1.0.0

Registry Flashlight Fixer-picture

Registry Flashlight Fixer pomoże użytkownikowi na zmodyfikowanie rejestru systemowego w celu zwiększenia wydajności komputera.

CleanAfterMe 1.37

CleanAfterMe-picture

CleanAfterMe to program służący do optymalizacji działania systemu Windows poprzez usuwanie zbędnych wpisów w rejestrze, jakie są tworzone rutynowo w trakcie normalnej pracy na komputerze.

RegAlyzer 1.6.2.16

RegAlyzer-picture

Reg Analyzer został stworzony po to, by pomóc użytkownikowi a przeglądaniu oraz modyfikacji rejestru. Program ten powstał niejako w odpowiedzi na inne konkurencyjne aplikacje, które nie posiadały wielu, zdaniem producenta, bardzo istotnych funkcji.

AVS Registry Cleaner 3.0

AVS Registry Cleaner-picture

Program ten pozwala na przeskanowanie systemowego rejestru i naprawienie występujących w nim błędów. Zaletą narzędzia jest szybkość jego działania oraz prostota obsługi.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii