System

Kategoria

Licencja

Język

Małe aplikacje stworzone w celu poszukiwaniu na dysku komputera konkretnego wirusa, lub szkodliwego programu i jego ewentualnym wyeliminowaniu.

Windows Bezpieczeństwo

Skanery wirusów Windows

Panda Cloud Cleaner 1.0.107

relatedPhoto

Panda Cloud Cleaner to darmowe narzędzie umożliwiające skanowanie naszego komputera pod kątem złośliwego oprogramowania, działające w oparciu o sygnatury z chmury Collective Intelligence.

Ashampoo Virus Quickscan Free 1.0.1.0

Ashampoo Virus Quickscan Free-picture

Ashampoo Virus Quickscan Free to skaner z pomocą którego szybko znajdziemy ewentualne zagrożenia występujące w naszym systemie.

Avetix Free Antivirus 5.0.155

Avetix Free Antivirus-picture

Avetix Free Antivirus to darmowe narzędzie antywirusowe, z pomocą którego zabezpieczymy nasz komputer i nasze dane przed zagrożeniami z sieci.

Farbar Recovery Scan Tool

relatedPhoto

Farbar Recovery Scan Tool to program, dzięki któremu jest możliwe pozbycie się złośliwego kodu nawet z tych komputerów, które nie dają się odpalić.

Junkware Removal Tool 6.8.6

Junkware Removal Tool-picture

Junkware Removal Tool to program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wszelakich niepotrzebnych elementów oraz złośliwego oprogramowania.

Emsisoft Anti-Malware 10.0.0.5409

Emsisoft Anti-Malware-picture

Anti-Malware chroni komputer przed negatywnym wpływem większości dostępnych obecnie dialerów i oprogramowań typu malware.

Removable Access Tool 1.3

relatedPhoto

Removable Access Tool to aplikacja, dzięki której jest możliwie zablokowanie kopiowania plików na nośniki wymienne.

Trojan Remover 6.9.2 Build 2938

Trojan Remover-picture

Trojan Remover to specjalistyczny program, który został napisany kiedy okazało się, że standardowe antywirusy niezbyt dobrze radzą sobie ze zwalczaniem trojanów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii