System

Kategoria

Licencja

Język

Małe aplikacje stworzone w celu poszukiwaniu na dysku komputera konkretnego wirusa, lub szkodliwego programu i jego ewentualnym wyeliminowaniu.

Windows Bezpieczeństwo

Skanery wirusów Windows

Exterminate It! 2.12.11.23

Exterminate It!-picture

Exterminate It! to aplikacja, która stanie na staży bezpieczeństwa naszego komputera, zabezpieczając go przed szkodliwym oprogramowaniem.

StreamArmor 3.0

StreamArmor-picture

StreamArmor to narzędzie do wykrywania i usuwania ukrytych strumieni danych.

herdProtect Anti-Malware Scanner Portable 1.0.3.9 Beta

herdProtect Anti-Malware Scanner Portable-picture

herdProtect Anti-Malware Scanner Portable to darmowa, niewymagająca instalacji, wersja skanera antywirusowego, który uruchomiony w regularnych odstępach czasu ochroni nasz komputer przed działaniem szkodliwego oprogramowania.

herdProtect Anti-Malware Scanner 1.0.3.9 Beta

herdProtect Anti-Malware Scanner-picture

herdProtect Anti-Malware Scanner to darmowy, cechujący się szybkością działania, skaner antywirusowy, który uruchomiony w regularnych odstępach czasu ochroni nasz komputer przed działaniem szkodliwego oprogramowania.

Farbar Recovery Scan Tool 7.9.2015.0

relatedPhoto

Farbar Recovery Scan Tool to program, dzięki któremu jest możliwe pozbycie się złośliwego kodu nawet z tych komputerów, które nie dają się odpalić.

Panda Cloud Cleaner 1.1.2

relatedPhoto

Panda Cloud Cleaner to darmowe narzędzie umożliwiające skanowanie naszego komputera pod kątem złośliwego oprogramowania, działające w oparciu o sygnatury z chmury Collective Intelligence.

Junkware Removal Tool 7.6.0

Junkware Removal Tool-picture

Junkware Removal Tool to program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wszelakich niepotrzebnych elementów oraz złośliwego oprogramowania.

Emsisoft Anti-Malware 10.0.0.5641

Emsisoft Anti-Malware-picture

Anti-Malware chroni komputer przed negatywnym wpływem większości dostępnych obecnie dialerów i oprogramowań typu malware.

Rkill 2.8.1

Rkill-picture

Rkill to oprogramowanie, dzięki któremu możemy stosunkowo prosto i szybko pozbyć się złośliwego kodu, gdy już zaatakował nasz komputer.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii