System

Kategoria

Licencja

Język

Małe aplikacje stworzone w celu poszukiwaniu na dysku komputera konkretnego wirusa, lub szkodliwego programu i jego ewentualnym wyeliminowaniu.

Windows Bezpieczeństwo

Skanery wirusów Windows

Xvirus Personal Guard 5.4.1.3

Xvirus Personal Guard-picture

Xvirus Personal Guard to prosty antywirus zapewniający podstawową ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem dla naszego komputera.

Junkware Removal Tool 8.0.2

Junkware Removal Tool-picture

Junkware Removal Tool to program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wszelakich niepotrzebnych elementów oraz złośliwego oprogramowania.

Comodo Cleaning Essentials 2.5.242177.201

Comodo Cleaning Essentials-picture

Comodo Cleaning Essentials to zestaw składający się z dwóch aplikacji przeznaczonych do zatrzymywania potencjalnie szkodliwych i niebezpiecznych procesów w systemie operacyjnym a także usuwania szkodliwego oprogramowania typu wirusy, rootkity, ukrytych plików i nieidentyfikowanych wpisów w rejestrze.

Exterminate It! 2.12.11.23

Exterminate It!-picture

Exterminate It! to aplikacja, która stanie na staży bezpieczeństwa naszego komputera, zabezpieczając go przed szkodliwym oprogramowaniem.

StreamArmor 3.0

StreamArmor-picture

StreamArmor to narzędzie do wykrywania i usuwania ukrytych strumieni danych.

herdProtect Anti-Malware Scanner Portable 1.0.3.9 Beta

herdProtect Anti-Malware Scanner Portable-picture

herdProtect Anti-Malware Scanner Portable to darmowa, niewymagająca instalacji, wersja skanera antywirusowego, który uruchomiony w regularnych odstępach czasu ochroni nasz komputer przed działaniem szkodliwego oprogramowania.

herdProtect Anti-Malware Scanner 1.0.3.9 Beta

herdProtect Anti-Malware Scanner-picture

herdProtect Anti-Malware Scanner to darmowy, cechujący się szybkością działania, skaner antywirusowy, który uruchomiony w regularnych odstępach czasu ochroni nasz komputer przed działaniem szkodliwego oprogramowania.

Farbar Recovery Scan Tool 7.9.2015.0

relatedPhoto

Farbar Recovery Scan Tool to program, dzięki któremu jest możliwe pozbycie się złośliwego kodu nawet z tych komputerów, które nie dają się odpalić.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii