System

Kategoria

Licencja

Język

Małe aplikacje stworzone w celu poszukiwaniu na dysku komputera konkretnego wirusa, lub szkodliwego programu i jego ewentualnym wyeliminowaniu.

Windows Bezpieczeństwo

Skanery wirusów Windows

Panda Cloud Cleaner 1.1.2

relatedPhoto

Panda Cloud Cleaner to darmowe narzędzie umożliwiające skanowanie naszego komputera pod kątem złośliwego oprogramowania, działające w oparciu o sygnatury z chmury Collective Intelligence.

Junkware Removal Tool 7.6.0

Junkware Removal Tool-picture

Junkware Removal Tool to program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wszelakich niepotrzebnych elementów oraz złośliwego oprogramowania.

Farbar Recovery Scan Tool 25.8.2015.0

relatedPhoto

Farbar Recovery Scan Tool to program, dzięki któremu jest możliwe pozbycie się złośliwego kodu nawet z tych komputerów, które nie dają się odpalić.

Emsisoft Anti-Malware 10.0.0.5641

Emsisoft Anti-Malware-picture

Anti-Malware chroni komputer przed negatywnym wpływem większości dostępnych obecnie dialerów i oprogramowań typu malware.

Rkill 2.8.1

Rkill-picture

Rkill to oprogramowanie, dzięki któremu możemy stosunkowo prosto i szybko pozbyć się złośliwego kodu, gdy już zaatakował nasz komputer.

360 Total Security Essential 7.2.0.1018

360 Total Security Essential-picture

360 Total Security Essential to uproszczona wersja aplikacji antywirusowej firmy Qihu 360 Software.

Norton Security Scan 4.0

Norton Security Scan-picture

Norton Security Scan to prosta aplikacja od firmy Symantec oferująca możliwość przeskanowania zawartości naszego komputera PC pod kątem niebezpiecznych aplikacji i procesów.

Kaspersky Security Scan 15.0.0.737

Kaspersky Security Scan-picture

Kaspersky Security Scan to darmowe narzędzie z pomocą którego wykryjemy ewentualnie występujące na naszym komputerze zagrożenia w postaci szkodliwych aplikacji i procesów.

UnThreat AntiVirus Internet Security 2014 6.2.37.323

UnThreat AntiVirus Internet Security-picture

UnThreat AntiVirus Internet Security 2013 jest aplikacją, która pozwala nam zabezpieczyć system operacyjny przed takimi zagrożeniami jak programy szpiegowskie, wirusy czy też konie trojańskie.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii