System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które są kluczowe w poprawnym działaniu różnych urządzeń podłączonych do komputera. Znajdują się tutaj zarówno sterowniki do poszczególnych podzespołów komputera, jak również aplikacje ułatwiające ich konfigurację.

Windows Narzędzia

Sterowniki i konfiguracja sprzętu Windows

DirectX 11

DirectX 11-picture

DirectX 11 to biblioteka grafiki dla Windows zawierająca najnowsze udoskonalenia dla technologii wykorzystywanych w nowoczesnych kartach graficznych. Jest wykorzystywany głównie do zwiększenia wydajności w grach i multimediach.

Snappy Driver 0.3.0.323

Snappy Driver -picture

Snappy Driver to program, z pomocą którego pobierzemy i zainstalujemy najnowsze sterowniki do podzespołów zainstalowanych w naszym komputerze.

Driver Fusion 3.1

relatedPhoto

Driver Fusion to niewielkie narzędzie służące do usuwania pozostałości po sterownikach z systemu Windows.

VueScan 9.5.23

VueScan-picture

VueScan to narzędzie do obsługi skanera, które współpracuje z większością tego typu urządzeń. VueScan wykorzystuje zaawansowane możliwości skanera, tworząc wysokiej jakości obrazy.

ATI Optimized Driver 2.58

ATI Optimized Driver-picture

ATI Optimized Driver to nieoficjalne, ale lepiej działające sterowniki do kart graficznych z procesorem firmy ATi.

AutoHotkey 1.1.22.04

AutoHotkey-picture

AutoHotkey to w pełni darmowy (na licencji open source) program służący do bardzo rozbudowanego konfigurowania klawiszy skrótu.

DriverMax 7.66

DriverMax-picture

DriverMax to darmowy program, który z przypadnie do gustu mniej zaawansowanych użytkowników, a także tym, którzy bardzo często reinstalują system i za każdym razem walczą ze swoimi sterownikami.

DriverPack Solution 16.5

DriverPack Solution-picture

DriverPack Solution to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, które sterowniki powinni zaaktualizować, a jakie są nadal jeszcze aktualne w systemie.

Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare 355.60 WHQL

Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare-picture

nVIDIA ForceWare to oficjalne sterowniki do kart graficznych firmy nVIDIA, które pozwalają wykorzystać wszystkie możliwości układów w grach i multimediach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii