System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają szyfrować wybrane pliki lub foldery, a następnie zabezpieczać do nich dostęp hasłami lub innymi metodami autoryzacji.

Windows, Bezpieczeństwo

Szyfrowanie danych

Windows

USB Safeguard 7.4

USB Safeguard-picture

USB Safeguard służy do szyfrowania danych zapisanych na przenośnych dyskach USB. Aplikacja korzysta z 256-bitowego klucza szyfrowania AES.

Folder Shield 2.0

Folder Shield-picture

Folder Shield jest programem, który pomoże użytkownikowi w ukryciu plików i folderów w taki sposób, by uniemożliwić ich odczytanie przez osoby do tego niepowołane.

TheLetterEncrypter 2.1.0.0

TheLetterEncrypter-picture

TheLetterEncrypter to aplikacja do szyfrowania hasłem wybranych wiadomość, które mogą zostać napisane w prostym formacie txt.

SpotAuditor 4.8.9.0

SpotAuditor-picture

SpotAuditor to kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania haseł i innych ważnych informacji z programów takich jak Internet Explorer, Outlook i dziesiątek innych.

Cryptic Disk 2.5.5

Cryptic Disk-picture

Cryptic Disk to bardzo szybka, prosta i przystępna metoda na ochronę swoich danych. Program szyfruje dane w taki sposób, że stają się one niedostępne nawet wtedy gdy haker uzyska dostęp do dysku twardego lub gdy pamięć użytkownika zostanie wykradziona.

Password Manager XP Portable 3.2.648

Password Manager XP Portable-picture

Password Manager XP Portable został zaprojektowany by pomóc użytkownikom w przechowywaniu i zabezpieczaniu ich najważniejszych danych na komputerze.

Haślak 2.0

Haślak-picture

Haślak pozwala na zaszyfrowanie w formie grafiki swoich haseł, notatek oraz plików. Program jest darmowy i przeznaczony do użytku niekomercyjnego.

LockCrypt 3.10

LockCrypt-picture

LockCrypt to doskonałe narzędzie służące do zbierania i magazynowania ważnych informacji takich jak hasła, numery telefonów, kody i inne trudne do zapamiętania dane.

PicoZip Recovery Tools 4.01

relatedPhoto

PicoZip Recovery Tools to aplikacja, dzięki której będzie możliwie złamanie hasła do plików, które znajdują się w formacie ZIP.

EZ Document Safe 2.11

relatedPhoto

Program EZ Document Safe przeznaczony jest dla osób, które na co dzień mają do czynienia z ogromną ilością dokumentów zapisanych z plikach. Aplikacja pomaga zarządzać danymi i zabezpieczyć je.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii