System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają szyfrować wybrane pliki lub foldery, a następnie zabezpieczać do nich dostęp hasłami lub innymi metodami autoryzacji.

Windows, Bezpieczeństwo

Szyfrowanie danych

Windows

Password Manager XP 3.2

relatedPhoto

Password Manager XP został zaprojektowany by pomóc użytkownikom w przechowywaniu i zabezpieczaniu ich najważniejszych danych na komputerze.

My Privacy 4.0

My Privacy-picture

Za pomocą My Privacy użytkownik może przeskanować swój komputer i sprawdzić czy przypadkiem jego poufne dane nie są zbyt łatwo dostępne dla potencjalnego złodzieja.

Migo Digital Vault 2.1.5.2

Migo Digital Vault-picture

Migo Digital Vault jest narzędziem, które zapewnia użytkownikowi prywatność i bezpieczeństwo danych na komputerze osobistym.

Crypt4Free 5.67

Crypt4Free-picture

Program Crypt4Free to aplikacja przydatna przy kodowaniu plików oraz wiadomości, co do których użytkownik chce mieć pewność, że nie zostaną przez nikogo odczytane.

Password Depot 8.0.0

Password Depot-picture

Password Depot służy do sprawnego zarządzania hasłami posiadanymi przez użytkownika.

LastPass dla Firefoxa

LastPass-picture

LastPass to darmowe rozszerzenie do Firefoksa, które umożliwia zapisywanie i bezpieczne przechowywanie loginów oraz haseł z różnych przeglądarek internetowych.

Rohos Disk

relatedPhoto

Rohos Disk to aplikacja, za której pomocą użytkownik jest w stanie utworzyć ukrytą partycję na dysku komputera i zabezpieczyć do niej dostęp poprzez specjalny klucz, który jest umieszczany na pen driveie.

Folder Castle 4.1

Folder Castle-picture

Folder Castle jest kolejnym przykładem bardzo dobrego narzędzia chroniącego dane użytkownika przed wykradzeniem przez internetowych przestępców.

deVault 2009 - 3/28/09

deVault-picture

deVault to aplikacja wspomagająca zarządzanie plikami, ich synchronizację pomiędzy kilkoma komputerami oraz zabezpieczanie przed odczytaniem przez osoby do tego nieuprawnione.

Rezort Security 1.7

Rezort Security-picture

Rezort Security to mały program ułatwiający ochronę przed internetowymi włamywaczami.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii