System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają szyfrować wybrane pliki lub foldery, a następnie zabezpieczać do nich dostęp hasłami lub innymi metodami autoryzacji.

Windows Bezpieczeństwo

Szyfrowanie danych Windows

Enigma CS 0.5.2.685

Enigma CS-picture

Enigma CS (Coding Software) to niezwykle prosty a jednocześnie funkcjonalny program do szyfrowania plików przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swoich dokumentów. Główne okno programu zawiera zaledwie cztery przyciski uruchamiające kreatory szyfrowania lub deszyfrowania danych oraz tworzące nowe projekty. Użytkownik może wybrać sposób zabezpieczenia dokumentu.

Androsa FileProtector 1.4.4

Androsa FileProtector-picture

Androsa FileProtector to bezpłatny program do szyfrowania plików, który znacznie ułatwia bezpieczną wymianę dokumentów. Odbiorca zaszyfrowanego pliku nie musi mieć zainstalowanego programu - wystarczy hasło.

Passware Kit Standard 2016

Passware Kit Standard-picture

Program Passware Kit Standard został stworzony by pomóc użytkownikom w odzyskaniu zapomnianych lub zagubionych haseł.

Offline NT Password & Registry Editor 140201

Offline NT Password & Registry Editor-picture

Offline NT Password & Registry Editor to program, który wyczyści wpisy dotyczące starego, zapomnianego hasła w systemie.

LoginCode 1.9.0

LoginCode-picture

LoginCode to program, który zwiększy bezpieczeństwo użytkownika w Sieci poprzez zapamiętywanie oraz zarządzanie wykorzystywanymi hasłami.

RouterPassView 1.65

RouterPassView-picture

RouterPassView to aplikacja, która zapamiętuje najważniejsze dane konfiguracyjne routera i dzięki temu pozwala je w razie potrzeby błyskawicznie przywrócić.

USB Flash Security## 4.1.12.7

USB Flash Security##-picture

USB Flash Security## to potężny program szyfrujący zawartość dysku USB z mnóstwem opcji dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Disk Password Protection 4.9.3

Disk Password Protection-picture

Disk Password Protection to kompleksowy pakiet zabezpieczający dyski twarde przed niepowołanymi osobami. Aplikacja uniemożliwia uruchomienie systemu bez podania hasła.

Rohos Disk 2.2

relatedPhoto

Rohos Disk to aplikacja, za której pomocą użytkownik jest w stanie utworzyć ukrytą partycję na dysku komputera i zabezpieczyć do niej dostęp poprzez specjalny klucz, który jest umieszczany na pen driveie.

StorageCrypt 4.1.0

StorageCrypt-picture

StorageCrypt to aplikacja do szyfrowania danych, która umożliwia zabezpieczanie hasłem dysków zewnętrznych o pojemności nawet 100GB.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii