System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają szyfrować wybrane pliki lub foldery, a następnie zabezpieczać do nich dostęp hasłami lub innymi metodami autoryzacji.

Windows Bezpieczeństwo

Szyfrowanie danych Windows

Password Safe 3.39.1

Password Safe-picture

Password Safe to przydatny program, który umożliwia przechowywanie haseł do rożnych stron internetowych, portali społecznościowych itp.

Norton Personal Firewall 2005

Norton Personal Firewall-picture

Norton Personal Firewall jest aplikacją, która zapewnia ochronę przed hakerami a także chroni nasz dane osobiste.

Cryptomator 1.1.3

Cryptomator-picture

Cryptomator to narzędzie służące do zaszyfrowania plików przesyłanych do dysków w chmurze, które synchronizują dane z folderami na naszym komputerze.

AVG Apocalypse Decryptor 1.0

AVG Apocalypse Decryptor-picture

AVG Apocalypse Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware Apocalypse.

AVG ApocalypseVM Decryptor 1.0

AVG ApocalypseVM Decryptor-picture

AVG ApocalypseVM Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware ApocalypseVM.

AVG BadBlock Decryptor 1.0

AVG BadBlock Decryptor-picture

AVG BadBlock Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware BadBlock.

AVG Crypt888 Decryptor 1.0

AVG Crypt888 Decryptor-picture

AVG Crypt888 Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware Crypt888 (Mircop).

AVG Legion Decryptor 1.0

AVG Legion Decryptor-picture

AVG Legion Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware Legion.

AVG TeslaCrypt Decryptor 1.0

AVG TeslaCrypt Decryptor-picture

AVG TeslaCrypt Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware TeslaCrypt.

AVG SZFLocker Decryptor 1.0

AVG SZFLocker Decryptor-picture

AVG SZFLocker Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware SZFLocker.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii