System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające na szyfrowanie danych, zabezpieczanie dostępu do plików oraz folderów hasłem lub inną metoda autoryzacji.

Windows Narzędzia

Szyfrowanie plików i folderów Windows

FileWing Shredder 5.0

FileWing Shredder-picture

FileWing Shredder to aplikacja służąca do bezpiecznego usuwania plików z naszego komputera.

Thumbscrew

relatedPhoto

Thumbscrew to narzędzie pozwalające na programową blokadę zapisu na przenośnych pamięciach USB. Dzięki niemu można zabezpieczyć dane przed nieautoryzowaną zmianą lub usunięciem.

MyKeyFinder 2016

MyKeyFinder-picture

MyKeyFinder jest niewielkim programem, dzięki któremu mamy możliwość odzyskania utraconych numerów seryjnych zainstalowanych na komputerze, jak również samego systemu operacyjnego.

CryptBox 2016

relatedPhoto

CryptBox jest aplikacją, która tworzy na naszym komputerze tzw. sejfy, w których możemy przechowywać poufne dane zabezpieczone hasłem.

AntiBrowserSpy 2016

AntiBrowserSpy-picture

AntiBrowserSpy aplikacją, dzięki której całościowo możemy zabezpieczyć komputer i znajdujące się na nim poufne dane. Program podnosi poziom bezpieczeństwa w korzystaniu z przeglądarki internetowej, czy też usuwa ślady naszej aktywności w internecie.

Zemana AntiMalware 2.18.2.63

Zemana AntiMalware-picture

Zemana AntiMalware jest nowoczesnym programem, którego głównym zadaniem jest zwiększenie bezpieczeńśtwa pracy komputera. Aplikacja chroni nas przed różnego rodzaju zagrożeniami, wynikającymi z naszej aktywności w internecie.

No Autorun 1.1.2.25

No Autorun-picture

No Autorun to program który blokuje opcję autostartu po podłączeniu pamięci USB.

USB Threat Defender 1.0

USB Threat Defender-picture

USB Threat Defender to niewielki program antywirusowy wykrywający zagrożenia zlokalizowane na urządzeniach podłączanych do komputera przez port USB.

Hidebox 3.0

Hidebox-picture

Hidebox to narzędzie, z pomocą którego ukryjemy wybrane foldery na dysku twardym, dzięki czemu jedynie ich właściciel będzie mieć do nich dostęp.

Pendrive Reminder 2.0.2.0

Pendrive Reminder-picture

Pendrive Reminder to program do przypominania o wyjęciu pamięci USB z komputera.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii