System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, dzięki którym możliwe jest sprawdzenie wydajności i poprawności działania komputera, jak również jego poszczególnych podzespołów. To także programy pozwalające na zidentyfikowanie, oraz naprawę działania, samego sprzętu.

Windows Narzędzia

Testowanie, diagnostyka i identyfikacja sprzętu Windows

Belarc Advisor 8.5.0.0

Belarc Advisor-picture

Belarc Advisor to program umożliwiający pozyskanie wielu istotnych informacji o komputerze. Za jego pomocą użytkownik może stworzyć profil, który zawierać będzie wszystkie istotne informacje o zainstalowanych programach oraz posiadanym sprzęcie.

Glint 1.28

Glint-picture

Glint jest bezpłatnym narzędziem, które wyświetli użytkownikowi informacje o wykorzystaniu zasobów systemowych w postaci czytelnych wykresów.

AIDA64 Extreme Edition 5.30.3500

AIDA64 Extreme Edition-picture

AIDA64 Extreme Edition to profesjonalne narzędzie diagnostyczne, które poinformuje użytkownika o wielu szczegółach dotyczących zainstalowanych programów oraz posiadanego sprzętu.

Hard Drive Inspector 4.35

Hard Drive Inspector-picture

Hard Drive Inspector to program monitorujący kondycję i pracę dysków twardych. Aplikacja korzysta z technologii S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology) przy wykrywaniu nieprawidłowości zachowaniu napędów.

System Explorer Portable 6.4.3

System Explorer Portable-picture

System Explorer Portable poinformuje użytkownika o wielu szczegółach dotyczących wskazanych przez niego składników systemu Windows.

System Explorer 6.4.3

System Explorer-picture

System Explorer to darmowa aplikacja, która dostarcza kompletu danych na temat systemu operacyjnego Windows używanego przez użytkownika.

PassMark DiskCheckup 3.3

PassMark DiskCheckup-picture

PassMark DiskCheckup to aplikacja, dzięki której będzie możliwe wykonanie diagnostyki dysku twardego.

CrystalDiskMark Portable 5.0.2

CrystalDiskMark Portable-picture

CrystalDiskMark Portable to bezpłatny, niewymagający instalacji, program testujący wydajność dysków twardych.

CrystalDiskMark 5.0.2

CrystalDiskMark-picture

CrystalDiskMark to małe narzędzie, które przetestuje wydajność dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

HWMonitor 1.28

HWMonitor-picture

HWMonitor to mały program diagnostyczny pokazujący temperaturę wszystkich podzespołów komputera, napięcia zasilania, prędkość obrotową wiatraków oraz stan zdrowia dysków twardych. HWMonitor jest nieoceniony, jeśli chcesz się dowiedzieć czy komputer się nie przegrzewa.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii