System

Kategoria

Licencja

Język

Programy służące do edycji wideo, które pozwalają na modyfikację taką jak cięcie, łączenie czy dodawanie elementów i efektów specjalnych do materiału, pochodzącego z kamery lub innego źródła.

Windows Multimedia

Tworzenie i edycja wideo Windows

Xilisoft Movie Maker 6.6.0

Xilisoft Movie Maker-picture

Xilisoft Movie Maker to narzędzie przeznaczone do zaawansowanej edycji materiałów filmowych.

DvdSanta 4.50

relatedPhoto

DvdSanta to program dla platformy Windows, który zawiera narzędzia do tworzenia i nagrywania filmów DVD, korzystając z plików zapisanych na dyskach lokalnych.

GoPro Studio 1.4.0.2733

relatedPhoto

GoPro Studio to aplikacja wchodząca w skład GoPro App, która służy do prostej edycji nagrań z kamer sportowych firmy GoPro.

HitFilm Express 4.0.5227.37263

HitFilm Express-picture

HitFilm Express jest aplikacją, której głównym celem jest nieliniowa edycja wideo. Program dodatkowo służy do tworzenia nieskomplikowanej animacji oraz efektów specjalnych.

HitFilm Pro 4.0.5103.05403

HitFilm Pro-picture

HitFilm Pro jest programem, służącym nieliniowej obróbki materiału wideo, tworzenia animacji oraz efektów specjalnych. Aplikacja pozwala pracować na materiałach bardzo wysokiej rozdzielczości i znajduje swe zastosowanie od w różnego rodzaju produkcjach filmowych.

TrakAxPC 5.10.3

relatedPhoto

TrakAxPC to program pozwalający łączyć wszelakiej maści multimedia, jakie tylko zechcemy w jeden, zmontowany przez nas filmik.

Free CUDA DVD Converter 7.3

Free CUDA DVD Converter-picture

Free CUDA DVD Converter to program pozwalający na szybką konwersję filmów DVD do takich formatów jak Xvid, DivX, H.264, MP4, 3GP, MKV, AVI, WMV, AU, FLV, MOV, MTS, M2TS, MOD, TOD, TS, AIFF i M4V.

Free CUDA DVD Ripper 7.3

relatedPhoto

Free CUDA DVD Ripper to program, który pozwoli nam przenieść film z płyty DVD na nasz komputer.

Free CUDA Video Converter 7.3

Free CUDA Video Converter-picture

Free CUDA Video Converter to program pozwalający na szybką konwersję plików wideo takich jak Xvid, DivX, H.264, MP4, 3GP, MKV, AVI, WMV, AU, FLV, MOV, MTS, M2TS, MOD, TOD, TS, AIFF i M4V.

GiliSoft Video Editor 7.3.0

GiliSoft Video Editor-picture

GiliSoft Video Editor jest edytorem materiałów wideo.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii