System

Kategoria

Licencja

Język

Grupa narzędzi, które są przydatne w zarządzaniu obrazami płyt na komputerze. Programy te pozwalają stworzyć wirtualny napęd, w którym umieszcza się obraz płyty, by komputer myślał, że oryginalna płyta znajduje się w napędzie.

Windows CD/DVD/BD

Wirtualne napędy Windows

DAEMON Tools Lite 10.0

DAEMON Tools Lite-picture

DEAMON Tools Lite to program do wirtualizacji napędów, który tworzy wirtualne nośniki CD/DVD. Dzięki DEAMON Tools można stworzyć kopię bezpieczeństwa ulubionej gry i uruchamiać ją bezpośrednio z dysku.

Alcohol 120% 2.0.3.6731 Free Edition

Alcohol 120%-picture

Alcohol 120% to świetny program służący do tworzenia kopii płyt CD i DVD. Alcohol 120% obsługuje nośniki typu CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW, a także od niedawna Blu-ray.

VirtualDrive 16

VirtualDrive-picture

VirtualDrive to aplikacja, która umożliwia szybkie konwertowanie nośników CD i niezabezpieczonych DVD do postaci wirtualnej.

WinArchiver Virtual Drive 3.6

WinArchiver Virtual Drive-picture

WinArchiver Virtual Drive to prosty program przeznaczony do montowania obrazów płyt z dysku twardego za pośrednictwem wirtualnego napędu.

Game Jackal Pro 5.2

Game Jackal Pro-picture

Game Jackal Pro to narzędzie, które przyjdzie z pomocą wielu graczom. Umożliwia ono stworzenie wirtualnego dysku, dzięki czemu nie będzie konieczne każdorazowe wkładanie płyty do napędu przed rozpoczęciem gry.

Gizmo Drive 2.7.9

Gizmo Drive-picture

Gizmo Drive pomoże użytkownikowi w montowaniu obrazów płyt jako wirtualnych CD-ROM oraz DVD-ROM.

Nero Burning ROM 2014

Nero Burning ROM-picture

Nero Burning ROM to profesjonalny program do tworzenia płyt CD z listami odtwarzania, nagrywania plików wideo na płytach Blu-ray i DVD lub wypalania danych w wysoce wydajnej technologi stworzonej przez ekspertów.

Visual Subst 1.0.6

relatedPhoto

Visual Subst to aplikacja, z pomocą, której będzie możliwie stworzenie wirtualnych dysków, dzięki czemu uzyskamy dostęp do najczęściej używanych folderów.

VirtualDVD 5.7

relatedPhoto

VirtualDVD to aplikacja, dzięki której utworzymy w systemie wirtualne napędy zarówno dla CD, DVD jak i Blu-ray.

DVDFab Virtual Drive 1.5.1.1

DVDFab Virtual Drive-picture

DVDFab Virtual Drive umożliwia użytkownikowi emulowanie do 18 napędów DVD/Blu-ray w jednym momencie.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii