System

Kategoria

Licencja

Język

Grupa narzędzi, które są przydatne w zarządzaniu obrazami płyt na komputerze. Programy te pozwalają stworzyć wirtualny napęd, w którym umieszcza się obraz płyty, by komputer myślał, że oryginalna płyta znajduje się w napędzie.

Windows CD/DVD/BD

Wirtualne napędy Windows

DAEMON Tools Lite 10.0

DAEMON Tools Lite-picture

DEAMON Tools Lite to program do wirtualizacji napędów, który tworzy wirtualne nośniki CD/DVD. Dzięki DEAMON Tools można stworzyć kopię bezpieczeństwa ulubionej gry i uruchamiać ją bezpośrednio z dysku.

DAEMON Tools Ultra 4.0.0.0423

DAEMON Tools Ultra-picture

DEAMON Tools Ultra to kolejna wersja popularnego programu do wirtualizacji napędów, który tworzy wirtualne nośniki CD/DVD i Blu-Ray.

ImDISK 2.0.6

ImDISK-picture

ImDISK jest narzędziem, dostępnym na zasadach open source, które pozwala na stworzenie RAM dysku.

Virtual CD 10.7.0.0

Virtual CD-picture

Virtual CD pomoże użytkownikom w emulowaniu napędu CD lub DVD. Aplikacja doskonale poradzi sobie również ze stworzeniem kopii posiadanych nośników.

DAEMON Tools Pro Advanced 6.1.0.485

DAEMON Tools Pro Advanced-picture

DEAMON Tools Pro Advanced to profesjonalny program do wirtualizacji napędów, który tworzy wirtualne nośniki CD/DVD. Ta wersja łączy w sobie wszystkie rozwiązania programów z rodziny DEAMON Tools.

Virtual CloneDrive 5.4.8.0

Virtual CloneDrive-picture

Virtual CloneDrive to Wirtualny napęd CD/DVD, który sprawia, że pliki w formacie ISO, BIN, CCD są widziane jako fizyczne napędy optyczne.

VirtualDVD 6.5

relatedPhoto

VirtualDVD to aplikacja, dzięki której utworzymy w systemie wirtualne napędy zarówno dla CD, DVD jak i Blu-ray.

Alcohol 120% 2.0.3.6731 Free Edition

Alcohol 120%-picture

Alcohol 120% to świetny program służący do tworzenia kopii płyt CD i DVD. Alcohol 120% obsługuje nośniki typu CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW, a także od niedawna Blu-ray.

VirtualDrive 16

VirtualDrive-picture

VirtualDrive to aplikacja, która umożliwia szybkie konwertowanie nośników CD i niezabezpieczonych DVD do postaci wirtualnej.

WinArchiver Virtual Drive 3.6

WinArchiver Virtual Drive-picture

WinArchiver Virtual Drive to prosty program przeznaczony do montowania obrazów płyt z dysku twardego za pośrednictwem wirtualnego napędu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii