System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które zabezpieczają komputer przed atakami hakerów, a także uniemożliwiają wysyłanie danych przez spyware do sieci.

Windows, Bezpieczeństwo

Zapora sieciowa (firewall)

Windows

AVS Firewall 2.1.2.241

AVS Firewall-picture

AVS Firewall to darmowy program zabezpieczający komputer przed atakami cyberprzestępców i podobnymi ataki bezpośrednimi na system operacyjny.

DefenseWall Personal Firewall 3.24

DefenseWall Personal Firewall-picture

DefenseWall Personal Firewall to, jak sama nazwa wskazuje, zapora ogniowa, czyli program niedopuszczający, aby do systemu ktoś na przykład dokonał włamania.

Kitty-Litter The Anti-Sniffer 2.0

Kitty-Litter The Anti-Sniffer-picture

Kitty-Litter The Anti-Sniffer jest bezpłatnym firewallem pomocnym przy zabezpieczaniu sieci bezprzewodowej przed atakiem internetowych przestępców.

PrivateFirewall 7.0

PrivateFirewall-picture

PrivateFirewall skutecznie zabezpiecza komputery z systemem Windows przed zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Sieci.

MJ Registry Watcher 1.2.7.6

MJ Registry Watcher-picture

MJ Registry Watcher jest bezpłatnym firewallem, który zabezpieczy najważniejsze foldery, pliki oraz klucze rejestru przed wirusami oraz trojanami.

Kerio WinRoute Firewall 7.1.0 Build 1573

Kerio WinRoute Firewall-picture

Kerio WinRoute Firewall to profesjonalna zapora sieciowa z dodatkowymi funkcjami przydatnymi w firmach i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki niej można ustanowić bezpieczne połączenie szyfrowane pomiędzy kilkoma oddziałami firmy rozmieszczonymi w dowolnym miejscu na świecie.

CA Personal Firewall 2009 11.0.0.576

CA Personal Firewall-picture

CA Personal Firewall to rozwiązanie zabezpieczające komputer przed atakiem hakerów, wykradaniem danych osobowych, wykorzystaniem łącza internetowego przez różnego rodzaju aplikacje (w tym spyware) oraz poprawiające wygodę korzystania z przeglądarki internetowej.

K7 UltimateSecurity 14.2.0.255

K7 UltimateSecurity-picture

K7 UltimateSecurity jest pakietem bezpieczeństwa, dzięki któremu zwiększonymi bezpieczeństwo pracy z komputerem.

Kerio Personal Firewall 4.6.1861.0

relatedPhoto

Kerio Personal Firewall to aplikacja umożliwiająca ochronę komputera przed rozmaitym typem złośliwego oprogramowania oraz atakami z sieci.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii