System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które zabezpieczają komputer przed atakami hakerów, a także uniemożliwiają wysyłanie danych przez spyware do sieci.

Windows Bezpieczeństwo

Zapora sieciowa (firewall) Windows

Kerio WinRoute Firewall

Kerio WinRoute Firewall-picture

Kerio WinRoute Firewall to profesjonalna zapora sieciowa z dodatkowymi funkcjami przydatnymi w firmach i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki niej można ustanowić bezpieczne połączenie szyfrowane pomiędzy kilkoma oddziałami firmy rozmieszczonymi w dowolnym miejscu na świecie.

Repair Windows Firewall 2.8.8

Repair Windows Firewall-picture

Repair Windows Firewall to przydatna aplikacja, która naprawi zintegrowany firewall dostępny w systemie operacyjnym Windows.

OMNIQUAD Personal Firewall 2.5.0.4572

OMNIQUAD Personal Firewall-picture

OMNIQUAD Personal Firewall to zapora sieciowa blokująca niebezpieczny ruch do i z komputera podłączonego do Internetu lub sieci lokalnej. Dzięki odpowiedniemu filtrowaniu pakietów firewall chroni system operacyjny przed instalacją robaków, wirusów lub trojanów.

GeSWall (GentleSecurityWall) 2.9.2 (updated)

GeSWall (GentleSecurityWall)-picture

GeSWall (GentleSecurityWall) to zapora sieciowa (firewall) zabezpieczająca połączenie z siecią lokalną i Internetem w trakcie codziennej pracy lub zabawy. Program zapobiega instalacji keyloggerów (programów przechwytujących znaki wprowadzane za pomocą klawiatury), rootkitów, backdoorów i innych złośliwych aplikacji.

Sunbelt Personal Firewall 4.6.1861

Sunbelt Personal Firewall-picture

Sunbelt Personal Firewall to bezpłatna zapora sieciowa pozwalająca na filtrowanie pakietów, sprawdzanie integralności plików, sprawdzanie aplikacji pod kątem wysyłania danych oraz ochraniająca system operacyjny przez intruzami.

Jetico Personal Firewall 2.1.0.14.2481

Jetico Personal Firewall-picture

Jetico Personal Firewall to zapora sieciowa ochraniająca system operacyjny Windows przed atakami hakerów, niebezpiecznymi treściami na witrynach, oprogramowaniem szpiegowskim oraz niebezpiecznymi aplikacjami (malware).

CA Personal Firewall 2009 11.0.0.576

CA Personal Firewall-picture

CA Personal Firewall to rozwiązanie zabezpieczające komputer przed atakiem hakerów, wykradaniem danych osobowych, wykorzystaniem łącza internetowego przez różnego rodzaju aplikacje (w tym spyware) oraz poprawiające wygodę korzystania z przeglądarki internetowej.

TrustPort WebFilter 5.5.0.2232

TrustPort WebFilter-picture

TrustPort WebFilter to zaawansowane rozwiązanie do ochrony i optymalizacji ruchu internetowego w sieci firmowej.

Firewall Builder 5.0.1.3599

Firewall Builder-picture

Aplikacja o nazwie Firewall Builder służy do obsługi różnych programów typu Firewall. Użytkownik z jednego miejsca może ustawić wszystkie interesujące go opcje we wszystkich narzędziach tego typu.

Avast Premier 2016 11.1.2253

Avast Premier-picture

Avast Premier to najbardziej zaawansowany pakiet antywirusowy z rodziny programów Avast, pomagający w zabezpieczeniu komputera przed niechcianym dostępem, kradzieżą danych i wirusami.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii