System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wspomagające zarządzanie telefonem, pozwalające na instalację aktualizacji systemu, zmianę jego wyglądu, czy modyfikację funkcji.

Windows Urządzenia mobilne

Zarządzenie telefonem Windows

Lumia Software Recovery Tool 5.0.8

relatedPhoto

Lumia Software Recovery Tool jest aplikacją wspierającą osoby korzystające z telefonów z systemem Windows Phone, S40/Symbian, takich jak Lumia czy Asha.

Nokia Software Updater 4.3.2

relatedPhoto

Nokia Software Updater to program do pobierania aktualizacji oprogramowania telefonów Nokia. Program obsługuje większość najpopularniejszych i dostępnych obecnie na rynku modeli telefonów Nokia.

Kingo Android Root 1.3.8

relatedPhoto

Kingo Android Root jest darmowym programem, służącym do wykonywania tzw. roota w urządzeniach, korzystających z systemu Android.

CopyTrans Manager 1.017

CopyTrans Manager-picture

CopyTrans Manager to program przeznaczony do przerzucania plików muzycznych, filmowych i grafiki do iPodów, iPadów i iPhonów, bez konieczności użycia iTunes.

Mobile Master 8.9.4

Mobile Master-picture

Mobile Master to program zaprojektowany do synchronizowania i zarządzania danymi przechowywanymi w pamięci telefonu komórkowego.

Wondershare Dr.Fone for Android 5.1.1.6

relatedPhoto

Wondershare Dr.Fone for Android jest aplikacją, z pomocą której będzie możliwe odyskanie danych z telefonów czy innych sprzętów z tytułowym systemem operacyjnym.

Samsung Kies 3.2.15041.2

Samsung Kies-picture

Samsung Kies to program, dzięki któremu będziemy mogli przenosić i synchronizować pliki pomiędzy telefonami firmy Samsung, a komputerem. Aplikacja bez problemu pomoże w przeniesieniu listy kontaktów, multimediów, czy zapisanych smsów, itd.

Aplikacja komputerowa Windows Phone dla PC

Aplikacja komputerowa Windows Phone-picture

Aplikacja komputerowa Windows Phone dla systemu Windows umożliwia łatwe synchronizowanie muzyki, zdjęć, filmów, programów telewizyjnych i podcastów z posiadanej biblioteki programu Apple iTunes lub bibliotek systemu Windows ze smartfonem wyposażonym w system Windows Phone.

iTunes 11.3.1

iTunes-picture

iTunes to program, za pomocą którego użytkownik może kupować muzykę i filmy nie ruszając się z domu i legalnie pobierać je z sieci. Tego typu rozwiązanie jest zgodne z prawem oraz wygodne jak pobieranie plików z sieci P2P.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii