System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wspomagające zarządzanie telefonem, pozwalające na instalację aktualizacji systemu, zmianę jego wyglądu, czy modyfikację funkcji.

Windows Urządzenia mobilne

Zarządzenie telefonem Windows

BlackBerry Desktop Software 7.1.0 B42

BlackBerry Desktop Software-picture

BlackBerry Desktop Software to darmowy program do zarządzania telefonem BlackBerry z poziomu Windows. Oprogramowanie BlackBerry Desktop Software służy do przenoszenia danych, synchronizacji, zarządzania plikami mp3, wideo, tworzenia kopii zapasowej oraz instalowania aplikacji przez komputer. BlackBerry Desktop Software jest dostarczany na płycie razem z telefonem, ale warto mieć najnowszą wersję.

Aplikacja komputerowa Windows Phone dla PC

Aplikacja komputerowa Windows Phone-picture

Aplikacja komputerowa Windows Phone dla systemu Windows umożliwia łatwe synchronizowanie muzyki, zdjęć, filmów, programów telewizyjnych i podcastów z posiadanej biblioteki programu Apple iTunes lub bibliotek systemu Windows ze smartfonem wyposażonym w system Windows Phone.

Nokia Free Unlock Codes Calculator 3.10

Nokia Free Unlock Codes Calculator-picture

Aplikacja o nazwie Nokia Free Unlock Codes Calculator służy do ściągania blokad kart SIM z większości modeli telefonów komórkowych.

Mobile Agent 2.1. beta 4

Mobile Agent-picture

Program Mobile Agent pozwala użytkownikowi na szybkie i sprawne zarządzanie wszystkimi danymi jakie znajdują się na telefonie komórkowym.

CopyTrans 5.111

CopyTrans-picture

CopyTrans to rozbudowany, a zarazem przejrzysty i prosty w obsłudze, menedżer plików muzycznych dla użytkowników iPodów i telefonów iPhone.

Windows Phone SDK 10

relatedPhoto

Windows Phone to program, który daje możliwość stworzenia aplikacji na system operacyjny Windows Phone.

Synx 1.2.1

Synx-picture

Synx to aplikacja do synchronizowania telefonów komórkowych zaopatrzonych w system operacyjny Android z Windowsem.

iPhone PC Suite 2.6.1.106

iPhone PC Suite-picture

iPhone PC Suite to program zastępujący iTunes przy synchronizacji kontaktów, wiadomości, plików multimedialnych i innych danych zgromadzonych na telefonie Apple iPhone.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii