System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wspomagające zarządzanie telefonem, pozwalające na instalację aktualizacji systemu, zmianę jego wyglądu, czy modyfikację funkcji.

Windows Urządzenia mobilne

Zarządzenie telefonem Windows

CopyTrans Manager 1.021

CopyTrans Manager-picture

CopyTrans Manager to program przeznaczony do przerzucania plików muzycznych, filmowych i grafiki do iPodów, iPadów i iPhonów, bez konieczności użycia iTunes.

Kingo Android Root 1.4.0

relatedPhoto

Kingo Android Root jest darmowym programem, służącym do wykonywania tzw. roota w urządzeniach, korzystających z systemu Android.

Wondershare Dr.Fone for Android 5.3.2.24

relatedPhoto

Wondershare Dr.Fone for Android jest aplikacją, z pomocą której będzie możliwe odyskanie danych z telefonów czy innych sprzętów z tytułowym systemem operacyjnym.

PhoneClean 3.7.0

relatedPhoto

PhoneClean jest programem, którego celem jest czyszczenie oraz optymalizacja działania urządzeń bazujących na systemie iOS.

iTunes 12.2.1

iTunes-picture

iTunes to program, za pomocą którego użytkownik może kupować muzykę i filmy nie ruszając się z domu i legalnie pobierać je z sieci. Tego typu rozwiązanie jest zgodne z prawem oraz wygodne jak pobieranie plików z sieci P2P.

Lumia Software Recovery Tool 5.0.8

relatedPhoto

Lumia Software Recovery Tool jest aplikacją wspierającą osoby korzystające z telefonów z systemem Windows Phone, S40/Symbian, takich jak Lumia czy Asha.

Nokia Software Updater 4.3.2

relatedPhoto

Nokia Software Updater to program do pobierania aktualizacji oprogramowania telefonów Nokia. Program obsługuje większość najpopularniejszych i dostępnych obecnie na rynku modeli telefonów Nokia.

Mobile Master 8.9.4

Mobile Master-picture

Mobile Master to program zaprojektowany do synchronizowania i zarządzania danymi przechowywanymi w pamięci telefonu komórkowego.

Samsung Kies 3.2.15041.2

Samsung Kies-picture

Samsung Kies to program, dzięki któremu będziemy mogli przenosić i synchronizować pliki pomiędzy telefonami firmy Samsung, a komputerem. Aplikacja bez problemu pomoże w przeniesieniu listy kontaktów, multimediów, czy zapisanych smsów, itd.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii