Ściągnij.pl - Darmowe gry i programy do ściągnięcia

Gazeta.pl > Sciagnij.pl >  indesky

Windows - Najnowsze programy

Najnowsze programy Windows do pobrania. Oto nowości dla systemu Windows od wersji 95, poprzez Windows 98, ME, NT, XP, 2003, Vista, Windows 7 i Windows 2008. Aktualne wersje pozwalają uniknąć błędów i dziur w ulubionych programach. Najnowsze programy Windows to codzienna porcja aktualizacji i nowości w serwisie Ściągnij.pl

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow Spolszczenie 23.09.2013

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow to gra akcji typu TPP, która jest sequelem gry Tom Clancy's Splinter Cell. Gracz ponownie wciela się w agenta NSA Sama Fishera - członka grupy "Third Echelon".

Spider-Man 2: The Game - Spolszczenie 23.09.2013

Spider-Man 2: The Game to druga odsłona gry akcji, której bohaterem jest ponownie Człowiek Pająk. Fabuła gry jest oparta o film pod tym samym tytułem.

The Settlers 4 – Spolszczenie 23.09.2013

The Settlers IV to kolejna odsłona ekonomicznej gry strategicznej z serii The Settlers. W czwartek części gracz może się wcielić w Rzymian, Wikingów lub Majów.

The Punisher – Spolszczenie 23.09.2013

The Punisher jest grą akcji, w której główny bohater w ramach zemsty odszukuje i morduje wszystkich bandytów, jakich uda mu się spotkać. Gracz ma również możliwość przesłuchiwania swoich wrogów i wyciągania od nich kluczowych informacji.

Spellforce 2: Shadow Wars - Spolszczenie 23.09.2013

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen jest połączeniem strategii czasu rzeczywistego i gier typu role-playing. Akcja SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen ma miejsce w fikcyjnym świecie, pełnym fantastycznych postaci, gdzie toczy się walka pomiędzy siłami mroku i światła.

Spellforce 2: Shadow Wars - Demo 23.09.2013

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen jest połączeniem strategii czasu rzeczywistego i gier typu role-playing. Akcja SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen ma miejsce w fikcyjnym świecie, pełnym fantastycznych postaci, gdzie toczy się walka pomiędzy siłami mroku i światła.

The Pink Panther Hocus Pocus - Spolszczenie 23.09.2013

Hokus Pokus Różowa Pantera to familijna gra przygodowa dla całej rodziny. Gracz wcieli się w niej w postać znanego bohatera kreskówek - w Różową Panterę. Różowy bohater dorabiając jako akwizytor przypadkowo trafia do pięknej posiadłości, zamieszkałej przez rodzinę nowobogackiego dentysty.

The Movies - Spolszczenie 23.09.2013

The Movies to gra, której pierwszym celem jest zrobienie uznanego w zagranicy i dobrze prosperującego majątkowo studia filmowego.

Stronghold 2 – Demo 23.09.2013

Twierdza 2 tak samo jak w części ubiegłej ofiaruje dwie kampanie w trybie singleplayer. Twierdza 2 pokaźnie wzbogaca możliwość wyboru toczenia tytanicznych potyczek.

Still Life – Spolszczenie 23.09.2013

Still Life centralizuje się na dwóch postaciach tytułowych. Pierwszą z nich jest Victoria McPherson.

Star Wars: Empire At War Spolszczenie 23.09.2013

Star Wars: Empire At War to strategia czasu rzeczywistego osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Fabuła tej gry osadzona jest gdzieś pomiędzy trzecim a czwartym epizodem tej słynnej sagi i przedstawia konflikt między Imperium Galaktycznym a Sojuszem.

Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast Spolszczenie 23.09.2013

Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast oferuje rozbudowany system walki i lepsze korzystanie z miecza świetlnego, które zapewnia ogromną ilość ruchów ofensywnych i obronnych.

Hulk - Spolszczenie 23.09.2013

Hulk rozgrywa się w rok po wydarzeniach z filmu Hulk, której bohaterem jest człowiek mający zdolność zamieniania się w potężne, zielone monstrum. Bohater nie może dopuścić do przekazania kuli z energią Hulka pewnemu profesorowi, który zamierza wybudować potężną armię i zdobyć władzę nad światem.

Terminator 3: War of the Machines Spolszczenie 23.09.2013

Terminator 3: War of the Machines to gra, która opiera się na motywach trzeciej części sławnej ekranowej serii Terminator.

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate Spolszczenie 23.09.2013

SWAT 4: Syndykat to gra, która oferuje graczowi siedem poziomów, w których na gracza czekają różnorakie misje. Przeważnie celem jest zlikwidowanie lub aresztowanie jak największej liczby podejrzanych i ocalenie niewinnych cywili.

Syberia 2 – Spolszczenie 23.09.2013

Syberia 2 rozpoczyna się w prostej linii w miejscu, w którym skończyła się Syberia I. Fabuła Syberia 2 odkrywa przed graczami kilka niejasnych motywów w części pierwszej.

Tennis Antics - Spolszczenie 23.09.2013

Tennis Antics jest zręcznościową grą sportową wyprodukowaną przez studio Gosfish Games. Akcja rozgrywa się na specjalnie przygotowanych kortach. Gracz wciela się w jedną z dostępnych w grze postaci.

Gyula's Navigator 1.28 22.09.2013

Gyula's Navigator to aplikacja, która jest menedżerem plików.

Gyula's Navigator - spolszczenie 22.09.2013

Gyula's Navigator - spolszczenie to nakładka, która pozwala na korzystanie z programu w polskiej wersji językowej.

Gene6 FTP Server - spolszczenie 22.09.2013

Gene6 FTP Server - spolszczenie to nakładka, która pozwala na korzystanie z programu w polskiej wersji językowej.

Najczęściej komentowane gry i programy

Zręcznościowe