Ściągnij.pl - Darmowe gry i programy do ściągnięcia

Gazeta.pl > Sciagnij.pl >  indesky

Windows - Najnowsze programy

Najnowsze programy Windows do pobrania. Oto nowości dla systemu Windows od wersji 95, poprzez Windows 98, ME, NT, XP, 2003, Vista, Windows 7 i Windows 2008. Aktualne wersje pozwalają uniknąć błędów i dziur w ulubionych programach. Najnowsze programy Windows to codzienna porcja aktualizacji i nowości w serwisie Ściągnij.pl

Hulk - Spolszczenie 23.09.2013

Hulk rozgrywa się w rok po wydarzeniach z filmu Hulk, której bohaterem jest człowiek mający zdolność zamieniania się w potężne, zielone monstrum. Bohater nie może dopuścić do przekazania kuli z energią Hulka pewnemu profesorowi, który zamierza wybudować potężną armię i zdobyć władzę nad światem.

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow Spolszczenie 23.09.2013

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow to gra akcji typu TPP, która jest sequelem gry Tom Clancy's Splinter Cell. Gracz ponownie wciela się w agenta NSA Sama Fishera - członka grupy "Third Echelon".

Spider-Man 2: The Game - Spolszczenie 23.09.2013

Spider-Man 2: The Game to druga odsłona gry akcji, której bohaterem jest ponownie Człowiek Pająk. Fabuła gry jest oparta o film pod tym samym tytułem.

The Settlers 4 – Spolszczenie 23.09.2013

The Settlers IV to kolejna odsłona ekonomicznej gry strategicznej z serii The Settlers. W czwartek części gracz może się wcielić w Rzymian, Wikingów lub Majów.

The Punisher – Spolszczenie 23.09.2013

The Punisher jest grą akcji, w której główny bohater w ramach zemsty odszukuje i morduje wszystkich bandytów, jakich uda mu się spotkać. Gracz ma również możliwość przesłuchiwania swoich wrogów i wyciągania od nich kluczowych informacji.

Spellforce 2: Shadow Wars - Spolszczenie 23.09.2013

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen jest połączeniem strategii czasu rzeczywistego i gier typu role-playing. Akcja SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen ma miejsce w fikcyjnym świecie, pełnym fantastycznych postaci, gdzie toczy się walka pomiędzy siłami mroku i światła.

Spellforce 2: Shadow Wars - Demo 23.09.2013

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen jest połączeniem strategii czasu rzeczywistego i gier typu role-playing. Akcja SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen ma miejsce w fikcyjnym świecie, pełnym fantastycznych postaci, gdzie toczy się walka pomiędzy siłami mroku i światła.

The Pink Panther Hocus Pocus - Spolszczenie 23.09.2013

Hokus Pokus Różowa Pantera to familijna gra przygodowa dla całej rodziny. Gracz wcieli się w niej w postać znanego bohatera kreskówek - w Różową Panterę. Różowy bohater dorabiając jako akwizytor przypadkowo trafia do pięknej posiadłości, zamieszkałej przez rodzinę nowobogackiego dentysty.

The Movies - Spolszczenie 23.09.2013

The Movies to gra, której pierwszym celem jest zrobienie uznanego w zagranicy i dobrze prosperującego majątkowo studia filmowego.

The Lord of the Rings: The War of the Ring Spolszczenie 23.09.2013

Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień to strategia czasu rzeczywistego bazująca na twórczości J. R. R. Tolkiena, a w szczególności na trylogii pt Władca Pierścieni. Gracz opowiada się po stornie dobra lub zła, a jego zadaniem jest przejęcie kontroli nad krainą Śródziemia.

Stronghold 2 – Demo 23.09.2013

Twierdza 2 tak samo jak w części ubiegłej ofiaruje dwie kampanie w trybie singleplayer. Twierdza 2 pokaźnie wzbogaca możliwość wyboru toczenia tytanicznych potyczek.

Still Life – Spolszczenie 23.09.2013

Still Life centralizuje się na dwóch postaciach tytułowych. Pierwszą z nich jest Victoria McPherson.

Star Wars: Empire At War Spolszczenie 23.09.2013

Star Wars: Empire At War to strategia czasu rzeczywistego osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Fabuła tej gry osadzona jest gdzieś pomiędzy trzecim a czwartym epizodem tej słynnej sagi i przedstawia konflikt między Imperium Galaktycznym a Sojuszem.

Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast Spolszczenie 23.09.2013

Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast oferuje rozbudowany system walki i lepsze korzystanie z miecza świetlnego, które zapewnia ogromną ilość ruchów ofensywnych i obronnych.

The Sims – Spolszczenie 23.09.2013

The Sims to symulacja życia wykreowanych przez grającego bohaterów. Grający decyduje o każdej części ich życia.

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay Spolszczenie 23.09.2013

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay jest FPS'em, którego główny bohater (czyli gracz) musi uciec z najlepiej strzeżonego w całym kosmosie więzienia. Podczas przygody mamy do dyspozycji takie bronie jak rury, kije, pręty, strzelby i pistolety (razem 15 rodzajów rynsztunku), jednak głównym sposobem na przemykanie przez kolejne korytarze więzienia jest cicha eliminacja zagrożeń.

Tennis Antics - Spolszczenie 23.09.2013

Tennis Antics jest zręcznościową grą sportową wyprodukowaną przez studio Gosfish Games. Akcja rozgrywa się na specjalnie przygotowanych kortach. Gracz wciela się w jedną z dostępnych w grze postaci.

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate Spolszczenie 23.09.2013

SWAT 4: Syndykat to gra, która oferuje graczowi siedem poziomów, w których na gracza czekają różnorakie misje. Przeważnie celem jest zlikwidowanie lub aresztowanie jak największej liczby podejrzanych i ocalenie niewinnych cywili.

FlashGet - spolszczenie 22.09.2013

FlashGet - spolszczenie to nakładka, która pozwala na korzystanie z programu FlashGet w polskiej wersji językowej.

Jobee 1.0.0.788 22.09.2013

Jobee jest niewielkim programem, służącym do odtwarzania transmisji internetowych. Aplikacja pozwala na bezpłatne oglądanie streamów audio oraz wideo z całego świata.

Najczęściej komentowane gry i programy

Zręcznościowe