Ściągnij.pl - Darmowe gry i programy do ściągnięcia

Gazeta.pl > Sciagnij.pl >  indesky

Windows - Narzędzia - Bluetooth download - Najnowsze Programy

Bluetooth zawiera programy do obłsugi połączeń przez interfesj Bluetooth, programy do blokowania systemu, wybrane aplikacje do sterowania telefonem przez Bluetooth, sterowniki Bluetooth, dodatki do urządzeń USB Bluetooth i wiele innych. Szukasz Bluetooth, bluetooth nokia, bluetooth nokia, sterowniki bluetooth, bluetooth download, program bluetooth, bluetooth driver, gry bluetooth, bluetooth usb, słuchawki bluetooth, słuchawka bluetooth, bluetooth samsung, bluetooth w laptopie, bluetooth iphone, bluetooth w komputerze, bluetooth na komputer, słuchawka bluetooth nokia, słuchawki bluetooth nokia, bluetooth pobierz, słuchawka bluetooth? Nasz darmowy dwonload oferuje wszystko za darmo!

Blue Lock 1.92 22.10.2014

Program pozwala zablokować komputer za pomocą protokołu bluetooth. Jeśli właściciel wyjdzie poza zasięg urządzenia, aplikacja automatycznie to wykryje i zablokuje komputer.

BlueSoleil 10.0.479.1 31.07.2014

BlueSoleil umożliwia nawiązanie połączenia z wieloma urządzeniami posiadającymi nadajnik Bluetooth. Dzięki temu może służyć nie tylko do wymiany plików np między telefonem, a komputerem, ale także to wysyłania wiadomości SMS.

Vectir 3.3.2.2 24.04.2014

Vectir to darmowa aplikacja, która umożliwia zdalne kontrolowanie komputera za pomocą telefonu komórkowego - poprzez Bluetooth lub IR.

BluetoothView 1.66 03.03.2014

BluetoothView to niewielka i darmowa aplikacja, która wykrywa i wyświetla wszystkie okoliczne połączenia Bluetooth.

Bluetooth Driver Installer 1.0.0.94 03.03.2014

Bluetooth Driver Installer to program do wgrywania sterowników Bluetooth dla Windows.

Broadcom Bluetooth Software 2014 03.03.2014

Broadcom Bluetooth Software jest programem, który pomaga w zarządzaniu wszystkimi urządzeniami jakie zostały podłączone do komputera poprzez Bluetooth.

Medieval Bluetooth File Transfer 1.2.1.1 21.12.2009

Medieval Bluetooth File Transfer umożliwia obsługę urządzeń poprzez połączenie Bluetooth. Aplikacja służy do pobierania, wgrywania, usuwania, przeszukiwania, oraz tworzenia plików na przenośnym urządzeniu podłączonym do komputera poprzez Bluetooth.

BlueSender 2.4 17.03.2009

Program BlueSender umożliwia użytkownikowi przesyłanie plików z komputera do innych urządzeń za pomocą adaptera Bluetooth.

Najczęściej komentowane gry i programy

Zręcznościowe