Ściągnij.pl - Darmowe gry i programy do ściągnięcia

Gazeta.pl > Sciagnij.pl >  indesky >  Strona programu

Internet Explorer 9 Vista

Polska wersja jezykowa

Internet Explorer 9 to darmowa przeglądarka internetowa dołączana do systemu Windows. Internet Explorer 9 jest jednym z najpopularniejszych programów do otwierania stron WWW na świecie. Wersja dla Visty.

Internet Explorer 9 - interfejs

Internet Explorer 9 wprowadza wiele zmian w stosunku do poprzednika. Dla użytkownika będzie to oczywiście nowy interfejs Internet Explorer 9, który trzeba przyznać jest bardziej przejrzysty. W Internet Explorer 9 wprowadzono funkcję wyłączenia wszystkich dodatków już przy uruchamianiu przeglądarki, co ma pomóc w szybszej pracy programu Internet Explorer 9. Pasek kart w Internet Explorer 9 został przesunięty bardziej w górę i jest na równi z polem wyszukiwania. Ikonki (home, ulubione, ustawienia) są niemal niewidoczne, przez co użytkownik zyskuje bardzo duży obszar do wyświetlania stron WWW w przeglądarce Internet Explorer 9.

Internet Explorer 9 - menedżer pobierania

Internet Explorer 9 został nareszcie wyposażony w menedżer pobierania - specjalny mechanizm pozwalający na wznawianie pobierania plików oraz śledzenie w jednym miejscu historii pobierania, prędkości ściągania plików z internetu. Brawo za to dla Internet Explorer 9!

Internet Explorer 9 - współpraca z Windows 7

Internet Explorer 9 jest bardzo zintegrowany z najnowszym systemem operacyjnym. W Windows 7 można odczepić kartę Internet Explorer 9 i przypiąć ją do paska zadań lub umieścić na pulpicie (korzystając z funkcjonalności Windows 7).

Internet Explorer 9 - silnik WWW

Internet Explorer 9 to także obsługa standardu HTML5, co może być mało efektowne, ale skutkiem jest prawidłowe wyświetlanie witryn internetowych. Internet Explorer 9 obsługuje też najnowsze technologie SVG 1.1 2nd edition, CSS3, tła i krawędzie CSS3, selektory CSS3, rdzeń i zdarzenia modelu DOM level 3 oraz style DOM level 2. Ponadto w Internet Explorer 9 wyposażony jest silnik JavaScrip Chakra. To ostatnie rozwiązanie ma podnieść wydajność ładowania się i obsługi stron wyposażonych w tę technologię.

zobacz zrzut ekranu Internet Explorer 9 Vista:

  • Internet Explorer 9 Vista

Internet Explorer 9 Vista

Dodaj swój komentarz:
Autor:
Login / Pseudonim: Hasło:
Komentuj pod pseudonimem jako Gość lub zaloguj się
| Załóż konto
Komentarz:

Zręcznościowe