ALLPlayer 6.4

ALLPlayer 6.4
5 5
Liczba pobrań: 293853
ALLPlayer
ALLPlayer to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia oglądanie dowolnego filmu na ekranie komputera. Dużym plusem jest to, że ALLPlayer oferuje funkcję pobierania napisów oraz instaluje kodeki.

Nowości w ALLPlayer w wersji 6.3:

- wsparcie dla systemu Windows 10;
- integracja z aplikacją Napisy24.pl;
- dodano obsługę odtwarzacza poprzez klawisze multimedialne na klawiaturach;
- poprawiono wsparcie dla materiałów o wysokiej rozdzielczości.

ALLPlayer obsługuje najpopularniejsze formaty multimedialne (DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB/MP4/MKV/TS) oraz dwa nowe webm i bik, a jeśli brakuje jakiegoś kodeka, to samodzielnie pobiera go z Internetu lub systemu. Do funkcji programu ALLPlayer należą: inteligentne napisy, funkcja lektora, naprawa uszkodzonych plików AVI, zabezpieczenie filmów hasłem, dołączanie menu do filmu oraz mechanizm aktualizacji.

ALLPlayer pozwala na czytanie (za pomocą syntezatora mowy) napisów z plików tekstowych. Program ALLPlayer odtwarza filmy DVD, obsługuje odtwarzanie na Pulpicie, umożliwia edycję i synchronizację napisów, posiada funkcję dopasowania filmu do rozmiarów monitora (PanScan), powiększanie obrazu, zmianę prędkości odtwarzania i wiele innych funkcji. ALLPlayer jest łatwy w obsłudze i dzięki temu jest szczególnie atrakcyjny dla mniej zaawansowanych użytkowników.

ALLPlayer posiada odtwarzanie filmów spakowanych RAR, w ustawieniach napisów istnieje możliwość wybrania niestandardowej czcionki - odtwarzacz potrafi również sam pobierać pliki z napisami do filmów (jeśli są dostępne), możliwość wyłączenia pokazywania się informacji o filmie po zakończeniu filmu, obsługa plików TRP, możliwość wyłączenia wyświetlania na OSD wszelkich komunikatów.

ALLPlayer posiada od teraz także integrację z serwisem VOD kinoplex.gazeta.pl. Odtwarzacz pozwala oglądać zasoby serwisu bez potrzeby uruchamiania przeglądarki internetowej. Oprócz tego wspierana jest również opcja uruchamiania materiałów wideo z takich serwisów jak YouTube - wystarczy, że w menu programu wejdziemy w otwórz -> otwórz URL i tam wkleimy adres filmu.

Ciekawą możliwością jest także kontrolowanie funkcji programu za pomocą pilota dla smartfonów i tabletów z systemem Android.

ALLPlayer 6.4

Programy powiązane z ALLPlayer | Inne wersje ALLPlayer:

Recenzje, opisy i porady na temat:

ALLPlayer

Programy wg kategorii