ALLPlayer 6.2

ALLPlayer 6.2
5 5
Liczba pobrań: 281512
ALLPlayer
ALLPlayer to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia oglądanie dowolnego filmu na ekranie komputera. Dużym plusem jest to, że ALLPlayer oferuje funkcję pobierania napisów oraz instaluje kodeki.

ALLPlayer obsługuje najpopularniejsze formaty multimedialne (DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB/MP4/MKV/TS) oraz dwa nowe webm i bik, a jeśli brakuje jakiegoś kodeka, to samodzielnie pobiera go z Internetu lub systemu. Do funkcji programu ALLPlayer należą: inteligentne napisy, funkcja lektora, naprawa uszkodzonych plików AVI, zabezpieczenie filmów hasłem, dołączanie menu do filmu oraz mechanizm aktualizacji.

ALLPlayer pozwala na czytanie (za pomocą syntezatora mowy) napisów z plików tekstowych. Program ALLPlayer odtwarza filmy DVD, obsługuje odtwarzanie na Pulpicie, umożliwia edycję i synchronizację napisów, posiada funkcję dopasowania filmu do rozmiarów monitora (PanScan), powiększanie obrazu, zmianę prędkości odtwarzania i wiele innych funkcji. ALLPlayer jest łatwy w obsłudze i dzięki temu jest szczególnie atrakcyjny dla mniej zaawansowanych użytkowników.

ALLPlayer posiada odtwarzanie filmów spakowanych RAR, w ustawieniach napisów istnieje możliwość wybrania niestandardowej czcionki - odtwarzacz potrafi również sam pobierać pliki z napisami do filmów (jeśli są dostępne), możliwość wyłączenia pokazywania się informacji o filmie po zakończeniu filmu, obsługa plików TRP, możliwość wyłączenia wyświetlania na OSD wszelkich komunikatów.

ALLPlayer posiada od teraz także integrację z serwisem VOD kinoplex.gazeta.pl. Odtwarzacz pozwala oglądać zasoby serwisu bez potrzeby uruchamiania przeglądarki internetowej. Oprócz tego wspierana jest również opcja uruchamiania materiałów wideo z takich serwisów jak YouTube - wystarczy, że w menu programu wejdziemy w otwórz -> otwórz URL i tam wkleimy adres filmu.

Ciekawą możliwością jest także kontrolowanie funkcji programu za pomocą pilota dla smartfonów i tabletów z systemem Android.

ALLPlayer 6.2

Recenzje, opisy i porady na temat:

Programy wg kategorii