ALLPlayer 6.3

ALLPlayer 6.3
5 5
Liczba pobrań: 282690
ALLPlayer
ALLPlayer to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia oglądanie dowolnego filmu na ekranie komputera. Dużym plusem jest to, że ALLPlayer oferuje funkcję pobierania napisów oraz instaluje kodeki.

Nowości w ALLPlayer w wersji 6.3:

- wsparcie dla systemu Windows 10;
- integracja z aplikacją Napisy24.pl;
- dodano obsługę odtwarzacza poprzez klawisze multimedialne na klawiaturach;
- poprawiono wsparcie dla materiałów o wysokiej rozdzielczości.

ALLPlayer obsługuje najpopularniejsze formaty multimedialne (DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB/MP4/MKV/TS) oraz dwa nowe webm i bik, a jeśli brakuje jakiegoś kodeka, to samodzielnie pobiera go z Internetu lub systemu. Do funkcji programu ALLPlayer należą: inteligentne napisy, funkcja lektora, naprawa uszkodzonych plików AVI, zabezpieczenie filmów hasłem, dołączanie menu do filmu oraz mechanizm aktualizacji.

ALLPlayer pozwala na czytanie (za pomocą syntezatora mowy) napisów z plików tekstowych. Program ALLPlayer odtwarza filmy DVD, obsługuje odtwarzanie na Pulpicie, umożliwia edycję i synchronizację napisów, posiada funkcję dopasowania filmu do rozmiarów monitora (PanScan), powiększanie obrazu, zmianę prędkości odtwarzania i wiele innych funkcji. ALLPlayer jest łatwy w obsłudze i dzięki temu jest szczególnie atrakcyjny dla mniej zaawansowanych użytkowników.

ALLPlayer posiada odtwarzanie filmów spakowanych RAR, w ustawieniach napisów istnieje możliwość wybrania niestandardowej czcionki - odtwarzacz potrafi również sam pobierać pliki z napisami do filmów (jeśli są dostępne), możliwość wyłączenia pokazywania się informacji o filmie po zakończeniu filmu, obsługa plików TRP, możliwość wyłączenia wyświetlania na OSD wszelkich komunikatów.

ALLPlayer posiada od teraz także integrację z serwisem VOD kinoplex.gazeta.pl. Odtwarzacz pozwala oglądać zasoby serwisu bez potrzeby uruchamiania przeglądarki internetowej. Oprócz tego wspierana jest również opcja uruchamiania materiałów wideo z takich serwisów jak YouTube - wystarczy, że w menu programu wejdziemy w otwórz -> otwórz URL i tam wkleimy adres filmu.

Ciekawą możliwością jest także kontrolowanie funkcji programu za pomocą pilota dla smartfonów i tabletów z systemem Android.

ALLPlayer 6.3

Programy powiązane z ALLPlayer | Inne wersje ALLPlayer:

 • ALLPlayer Portable 5.3

  relatedPhoto

  ALLPlayer Portable to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia oglądanie dowolnego filmu na ekranie komputera. Ta wersja nie wymaga instalacji, ale ma możliwość konfiguracji kilku ustawień, np. wybór skórki, określenie czy ALLplayer Portable może używać rejestru czy nie, czy ma powiązać pliki ze sobą, w jakim języku ma wystartować.

 • ALLPlayer OneFile 4.2

  relatedPhoto

  ALLPlayer OneFile to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia oglądanie dowolnego filmu na ekranie komputera. Wersja w postaci jednego pliku, nie wymagająca instalacji, bez skórek i żadnych innych plików, nie modyfikuje rejestru ani nie tworzy żadnych plików - po prostu działa i odtwarza pliki za pomocą kodeków będących już w systemie.

 • ALLPlayer Tune-In 1.0.1

  relatedPhoto

  ALLPlayer Tune-In to lekka, niewymagająca instalacji aplikacja, która umożliwia szybką archiwizację swoich ustawień w pliku oraz szybkie ich przywrócenie. Ta funkcjonalność jest szczególnie przydatna przy reinstalacji programu/systemu lub gdy chcemy przenieść nasze ustawienia na inny komputer.

 • AllPlayer Pilot Android

  relatedPhoto

  Pilot do programu ALLPlayer, którym możesz kontrolować popularny odtwarzacz plików wideo za pomocą telefonu z systemem Android.

Recenzje, opisy i porady na temat:

Programy wg kategorii