Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC
5 5
Liczba pobrań: 77649
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki graficznej zdjęć, map bitowych, grafik rastrowych, itp.

Adobe Photoshop jest najbardziej rozbudowanym narzędziem tego typu dostępnym na rynku. Za pomocą Adobe Photoshop użytkownik będzie mógł edytować swoje zdjęcia (począwszy od zmiany rozmiaru, do zmiany oświetlenia, barw i przestawiania kompozycji), a także tworzyć animacje trójwymiarowe.

Adobe Photoshop to znane każdemu grafikowi oprogramowanie, które znajdzie z pewnością zastosowanie przy tworzeniu strony WWW, a także obróbce zdjęć z wakacji. Jest to narzędzie, z którego powszechnie korzystają profesjonaliści, ale też dzięki licznym poradnikom dostępnym w internecie, początkujący i amatorzy będą w stanie szybko nauczyć się większości funkcji.

Adobe Photoshop oferuje przede wszystkim nowe narzędzie Content-aware fill. Warto też wspomnieć o narzędziu Refine Edge (ułatwiającemu skomplikowane zaznaczanie), wbudowanej przeglądarce grafiki Mini-Bridge czy możliwości renderowania obiektów 3D bezpośrednio w Photoshopie (bez konieczności korzystania z zewnętrznej aplikacji - dzięki nowej funkcji Repousse).

Jest to wersja trzydziestodniowa, przed której pobraniem należy stworzyć konto na oficjalnej stronie Adobe.

Adobe Photoshop CC

Programy wg kategorii