Avast Free Antivirus 2016 11.1.2253

Avast Free Antivirus 2016 11.1.2253
5 5
Liczba pobrań: 97377
Avast Free Antivirus
avast! Free Antivirus to znany i darmowy program antywirusowy, który powstał z myślą tylko o domowych komputerach i zastosowaniach niekomercyjnych.

Avast Free Antivirus to przejrzysty interfejs oraz prostota obsługi. Te funkcje sprawiają, że nawet mało doświadczeni użytkownicy są w stanie sobie z nim poradzić.

Avast Free Antivirus oferuje ochronę w przypadku pobierania plików z Internetu poprzez przeglądarki internetowe (także przez sieć bezpośredniej wymiany) oraz ochronę komunikatorów internetowych. Program Avast Free Antivirus ochrania w sposób ciągły procesy systemowe.

Avast Free Antivirus to także zaawansowany skaner umożliwiający sprawdzanie najróżniejszych archiwów, mi.in. ARJ, ZIP, MIME, MAPI (Outlook .pst), DBX (Outlook Express), RAR, TAR, GZIP, CAB, BZIP2, ZOO, ACE, ARC, LHA/LHX, TNEF (winmail.dat), CPIO, CHM, RPM, ISO, 7ZIP czy SIS.

Nowy Avast Antivirus to nowe funkcje mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa komputerów. Wszystkie sygnatury wirusów są wysyłane do użytkownika w czasie rzeczywistym przy użyciu chmury laboratorium antywirusowego Avast, eliminując konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy. Najnowsze definicje wirusów są w sposób ciągły dodawane do bazy. Funkcja reputacyjna informuje użytkownika, czy plik jest bezpieczny przed jego otwarciem, co jest częściowo ustalane na podstawie liczby osób mających plik i daty utworzenia pliku. Ta technologia jest również używana wewnętrznie przez silnik skanujący, który może dzięki niej podejmować bardziej inteligentne decyzje.

Nowością w Avast Free Antivirus 2016 jest funkcja odpowiedzialna za zapisywanie haseł - Avast Hasła. Funkcja ta pozwala na zapisywanie haseł logowania do różnych stron, czy serwisów internetowych zamiast zapisywania ich w pamięci przeglądarek internetowych. To także usprawniona zapora ogniowa (firewall), która nie powinna już grzyźć się w niektórych przypadkach z innymi sterownikami nowego Windowsa, jak również wprowadzono również szereg innych, mniejszych poprawek usprawniających wszystkie wersje pakietów antywirusowych Avast, w tym usprawniony interfejs użytkownika, czy ulepszony moduł skanowania HTTPS wykrywającego zainfekowane strony internetowe.

Możesz również wypróbować wersję avast! Pro Anyvirus.

Avast Free Antivirus 2016 11.1.2253

Programy powiązane z Avast Free Antivirus | Inne wersje Avast Free Antivirus:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Programy wg kategorii