CCleaner 5.01

CCleaner 5 Liczba pobrań: 29327
CCleaner
CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows i ochrony prywatności. CCleaner jest ceniony na całym świecie za szybkość działania i skuteczność w usuwaniu śmieci zalegających w systemie.

CCleaner usuwa pliki z przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox 5.0 oraz Opera), kasuje pliki tymczasowe, listę ostatnie dokumenty, usuwa śmieci z Kosza oraz dzienniki zdarzeń. Ponadto dostępny jest moduł oczyszczania rejestru, który radzi sobie z większością problemów. Ponadto jest to narzędzie, które pozwoli na odinstalowanie programów z naszego komputera, tak by nie pozostały po nich zbędne pliki, które zwykle pozostawiają po sobie programy usuwane w standardowy sposób (np. pliki w rejestrze).

CCleaner w wersji 4 otrzymał umiejętność znajdowania i usuwania duplikatów plików na naszym komputerze. Usprawniono również sam silnik programu, który będzie działał teraz jeszcze sprawniej i szybciej.

Pozostałe aplikacje zainstalowane w systemie Windows są również monitorowane przez CCleaner a najpopularniejsze z nich (pakiet Microsoft Office, Nero, Adobe Reader, WinRAR, WinZip, itd.) mogą być przyspieszone przez usunięcie niepotrzebnych informacji. Aplikacja CCleaner jest bezpieczna w użytku i nawet w niedoświadczonych rękach spełnia swoje zadanie.

Przeczytaj recenzję programu CCleaner z serwisu technologie.gazeta.pl

CCleaner 5.01

Programy wg kategorii