Camtasia Studio 8.6.0

Camtasia Studio 8.6.0
4 5
Liczba pobrań: 108495
Camtasia Studio
Camtasia Studio to oprogramowanie, które pozwala nagrywać zawartość ekranu i wykorzystywać ją do przygotowywania prezentacji.

Camtasia Studio umożliwia również stworzenie innych materiałów multimedialnych przydatnych do pokazu. Obraz nagrany z komputera można dowolnie edytować, np. dodając narrację głosową (lub inny dźwięk), obrazki lub zmieniając rozdzielczość w oknie podglądu.

Dodatkowym plusem jest możliwość automatycznego wysyłania stworzonych dokumentów na Google Drive, bądź importowanie stamtąd plików do programu Camtasia Studio. Ponadto pliki zapisane za pomocą aplikacji współpracują zarówno z programem w wersji na Windows, jak i na Mac. Jedną z nowych funkcji jest także możliwość przesyłania gotowych dzieł na urządzenia mobilne, jeżeli mają zainstalowaną najnowszą wersję programu TechSmith Fuse.

Camtasia Studio pozwala zapisywać w formatach AVI, SWF, FLV, WMV, MOV, RM, GIF czy EXE, tworząc przy tym np. spis treści do nawigacji na stronę WWW czy menu do obsługi poprzez CD-ROM (zarówno wideo jak i pliki typu PowerPoint, Word czy PDF).

Camtasia Studio 8.6.0

ściągnij

Programy powiązane z Camtasia Studio | Inne wersje Camtasia Studio:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Camtasia Studio

    Top darmowe programy

    Programy wg kategorii