DirectX 9.0c Czerwiec 2010

DirectX 9.0c Czerwiec 2010
5 5
Liczba pobrań: 906531
DirectX 9.0c
Moduł DirectX 9.0c jest odpowiedzialny za wyświetlanie elementów multimedialnych w aplikacjach zawierających kolorową grafikę, wideo, animacje trójwymiarowe czy dźwięk.

DirectX 9.0c to biblioteka Direct X znana wszystkim graczom komputerowym na całym świecie. Bez DirectX 9.0c większość tytułów growych po prostu się nie uruchomi. Poprawia wydajność nie tylko w grach, ale także innych programach multimedialnych, które wykorzystują standard DirectX.

Aktualizacje bibliotek na DirectX 9.0c pozwala korzystać z poprawek, zabezpieczeń oraz technologii oferowanych przez nowoczesne karty graficzne, optymalizując ich pracę i zwiększając wydajność w grach.

DirectX 9.0c pozwala na wprowadzenie do gier zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu, zaawansowanego oświetlenia i wysokiej jakości tekstur na obiektach, mapach i modelach postaci.

DirectX 9.0c jest wykorzystywany w takich znanych grach jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Devil May Cry 4, Left 4 Dead, Grand Theft Auto IV, Battlefield 3, Dark Souls, Half-Life 2, Call of Duty: Modern Warfare, ARMA 2.

Program DirectX 9.0c w czasie instalacji pobiera dane z Internetu.

Dla nowszych gier zalecana jest również najnowsza wersja DirectX 11.

DirectX 9.0c Czerwiec 2010

Programy powiązane z DirectX 9.0c | Inne wersje DirectX 9.0c:

Recenzje, opisy i porady na temat:

DirectX 9.0c

    Top darmowe programy

    Programy wg kategorii