F.E.A.R 2 - Project Origin spolszczenie

F.E.A.R 2 - Project Origin spolszczenie
4 5
Liczba pobrań: 0
F.E.A.R 2 - Project Origin spolszczenie
F.E.A.R 2 - Project Origin spolszczenie to nakładka, jaka dodaje możliwość odpalenia tytułowej pozycji w wersji z polskimi napisami.

F.E.A.R 2 - Project Origin onownie przedstawia historię komandosa z elitarnej jednostki do zwalczania terroryzmu. Podobnie jak i w pierwszej części, nie zabrakło Almy - dziwnej i tajemniczej dziewczynki, która niejednego gracza przyprawiła o palpitację serca.

F.E.A.R. 2: Project Origin ma ponurą, przepełnioną strachem atmosferę, która potęgowana jest widokiem z pierwszej osoby. Jednakże w grze nie chodzi tylko o przestraszenie gracza - rozgrywka pełna jest widowiskowych i niezwykle szybkich strzelanin, które na długo zapadną w pamięć każdego gracza. Na szczęście programiści nie odeszli od systemu bullet time, który umożliwia graczom spowalnianie czasu.

F.E.A.R. 2: Project Origin uzbrojony jest w doskonały model fizyczny, znakomitą oprawę graficzną i muzyczną oraz interaktywne środowisko, które podczas kolejnych starć z wrogami ulega systematycznemu niszczeniu.

Więcej o grze F.E.A.R 2 - Project Origin przeczytacie w encyklopedii gier polygamii gry.polygamia.pl

F.E.A.R 2 - Project Origin spolszczenie

Top darmowe programy

Programy wg kategorii