Far Cry Demo

Far Cry Demo
4 5
Liczba pobrań: 31566
Far Cry
Wersja demonstracyjna gry Far Cry.

Far Cry to dynamiczna gra akcji z gatunku strzelanek. Główny bohater - Jack Carver poszukując chwili wytchnienia od wielkich metropolii otwiera niewielki interes transportowy na południowym Pacyfiku. Już pierwsze zlecenie okazuje się jednak nie lada wyzwaniem, gdyż nieznana siła militarna ostrzeliwuje łódź Carver'a pozostawiając go na wpół żywego na nieznanej przez niego plaży. Jack musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, jeśli chce wyjść z tej sytuacji cało. I tak porośnięta dżunglą rajska wyspa staje się areną zmagań o przetrwanie głównego bohatera i świadkiem jego walki z bezwzględnymi przeciwnikami.

Far Cry tylko na pierwszy rzut oka jest zwyczajną grą typu FPP. Po lepszym przyjrzeniu się jednak dostrzegamy jak dokładnie została dopracowana strona graficzna całej rozgrywki, umożliwiająca nam podziwianie wspaniałej wyspy, na której osadzona jest cała historia. Fabuła gry, choć z początku sztampowa rozwija się wraz z trwaniem rozgrywki ukazując nam nie tylko piękno rajskiego piekła cudownej wyspy, ale i ciekawe, tajemnicze podziemne lokacje.

Far Cry jest bardzo dobrze wykonaną grą. Na szczególną uwagę zasługuje sztuczna inteligencja przeciwników, jaką zaaplikowali graczom programiści - przeciwnicy nie zachowują się szablonowo, albowiem już najmniejsza nieuwaga gracza może ich zaniepokoić i skłonić do działania, zapewniając nie lada wyzwanie nawet zatwardziałym zwolennikom FPP.

Więcej o grze Far Cry przeczytacie w encyklopedii gier polygamii gry.polygamia.pl

Far Cry Demo

  • Licencja: Adware
  • Producent: UbiSoft
  • Wersja: Demo
  • Język: angielski
  • Wymagania Far Cry Demo:
    AMD Athlon 1 GHz; 256 MB;

Recenzje, opisy i porady na temat:

Far Cry

Top darmowe programy

Programy wg kategorii