German Truck Simulator Demo

German Truck Simulator Demo
5 5
Liczba pobrań: 95990
German Truck Simulator
German Truck Simulator to gra dla fanów symulatorów ciężarówek. Zasiądź za kierownicą niemieckiego TIRa, a jeśli będziesz miał szczęście i smykałkę do interesów możesz awansować na przedsiębiorcę przez założenie własnej firmy transportowej.

German Truck Simulator pozwala na stworzenie własnego imperium przewozowego - zakup ciężarówek, zatrudnianie pracowników, ale przede wszystkim prowadzenie wielotonowej ciężarówki po niemieckich autostradach. Ciekawe czy poziom "bardzo trudny" rozgrywa się na polskich drogach?

German Truck Simulator to dbanie o sprzęt w sieci serwisowej, wybór spośród kilkudziesięciu modeli ciągników siodłowych, zakup część, naczep. Oczywiście nie każdy typ samochodu może przewozić dowolny towar - przy transporcie sprzętu budowlanego konieczna jest specjalna naczepa, do mleka lub paliwa - cysterna. Kombinacji jest naprawdę sporo.

German Truck Simulator oferuje dość realistyczny model jazdy, więc nie można sobie pozwolić na pędzenie z pełną prędkością, bo policja czuwa albo jazda zakończy się w rowie. W German Truck Simulator kokpit wyposażony jest we wszystkie czujniki odpowiadające za pracę samochodu - od informacji o ilości paliwa po temperaturę silnika i problemy z akumulatorem.

German Truck Simulator Demo

Top darmowe programy

Programy wg kategorii