Google Chrome 52

Google Chrome 52
5 5
Liczba pobrań: 147975
Google Chrome
Google Chrome to przeglądarka internetowa firmy Google z synchronizacją zakładek oraz wszystkich ustawień przeglądarki na różnych urządzeniach. Google Chrome łączy w sobie szybkość działania, prostotę obsługi, przejrzysty interfejs i bezpieczeństwo.

Nowości jakie zaimplementowano w ostatnich wydaniach przeglądarki Google Chrome, to m.in.:
- wprowadzono wiele poprawek stabilności aplikacji;
- usunięto z kodu przeglądarki przestarzałe funkcje, zwiększając tym samym jej wydajność i stablilność.

Twórcy przeglądarki postanowili wziąć się za "odchudzanie" swojego produktu, poprzez usunięcie niepotrzebnych funkcji, które zajmowały moc obliczeniową - to dobry krok naprzód, do osiągnięcia kompromisu między funkcjonalnością, a wydajnością. Ponadto w poprzednich wydaniach wprowadzono szereg aktualizacji mających na celu zwiększenie wydajności, jak i responsywności pracy na przeglądarce.

Google Chrome oferuje szereg funkcjonalności, które rewolucjonizują przeglądarkę Google. Wśród najważniejszych cech Google Chrome należy wymienić m.in.: synchronizowanie zakładek oraz wszystkich ustawień przeglądarki (tematów, strony startowej, ustawień wyświetlania treści, języków, a nawet widoku stron) na różnych urządzeniach.

Google Chrome technicznie została wyposażona w takie elementy jak wprowadzenie funkcji HTML5: geolokalizacji, App Cache, web socket czy drag and drop (przeciągnij i upuść). Możliwości HTML5 można sprawdzić wykorzystując Google Chrome do przeglądania np. geolokalizacji w Google Maps.

Google Chrome posiada wszystkie nowoczesne funkcje związane z przeglądaniem stron - przeglądanie w kartach, otwieranie najczęściej odwiedzanych witryn, przeglądanie historii, skróty do najważniejszych aplikacji, szyfrowanie połączeń i pobieranie plików za pomocą wbudowanego menedżera transferów.

Google Chrome umożliwia także otwieranie witryn w trybie anonimowym (incognito), gdzie żadne informacje nie są zapisywane w historii ani w folderach przeglądarki.

Zapraszamy również do sprawdzenia innych wersji przegladarki Google Chrome:
- Chrome Canary dla Windows;
- Chrome Canary dla Mac OS X;
- Google Chrome BETA - wersja testowa;
- Google Chrome - najnowsza oficjalna wersja dla Windows/Linux/Mac OS X.

Google Chrome 52

ściągnij

Programy powiązane z Google Chrome | Inne wersje Google Chrome:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Google Chrome

Programy wg kategorii