Google Earth dla Windows 7.1

Google Earth dla Windows 7.1
5 5
Liczba pobrań: 163684
Google Earth dla Windows
Google Earth to trójwymiarowa mapa Ziemi pokazująca planetę w formie dokładnych zdjęć satelitarnych lub precyzyjnych map. Google Earth to bez wątpienia najpopularniejszy program tego typu na świecie.

Zaletami Google Earth są dobra jakość fotografii, możliwość dużego zbliżania obrazu (widać wtedy ludzi i samochody), planowanie tras, wyszukiwanie ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych.

Użytkownicy Google Earth mogą dodawać opisy miejsc, wstawiać zrobione przez siebie zdjęcia oraz wpisywać odnośniki, itp. Google Earth to bardzo ciekawa pomoc naukowa, która w przeciwieństwie do książek może zabrać ucznia w wirtualną podróż.

Google Earth jest wciąż rozwijany i co jakiś czas pojawiają się nowe funkcje. Wśród najciekawszych nowości Google Earth warto wymienić m.in. trójwymiarowe budynki w miastach, możliwość podróży po galaktykach, symulator samolotu. Warto dodać, że wszystkie efekty graficzne w Google Earth są realistyczne i bardzo ładne dla oka.

Google Earth może służyć jako doskonała mapa dla każdego. Jeśli szukasz map google, Google Earth ciekawe miejsca, Google maps, Google mapy, map czy mapa google earth to Google Earth jest dla Ciebie!

Wersja dla Mac OS X do pobrania tutaj.

Wersja dla Linux do pobrania tutaj.

Google Earth dla Windows 7.1

 • Licencja: Freeware
 • Producent: Google
 • Wersja: 7.1
 • Język: polski niemiecki angielski francuski
 • Wymagania Google Earth dla Windows 7.1:
  Takie same jak dla systemu operacyjnego. Wymagane połączenie z internetem podczas instalacji.
 • Ograniczenia Google Earth dla Windows 7.1:
  Do zastosowań niekomercyjnych.

Programy powiązane z Google Earth dla Windows | Inne wersje Google Earth dla Windows:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Google Earth dla Windows

  Top darmowe programy

  Programy wg kategorii