Internet Explorer 9 Preview

Internet Explorer 9 Preview
5 5
Liczba pobrań: 8936
Internet Explorer 9
Internet Explorer 9 to dziewiąte wydanie przeglądarki internetowej firmy Microsoft. Internet Explorer 9 jest dostępny do pobrania za darmo, choć należy pamiętać, że Internet Explorer 9 to jedynie wczesna wersja przeglądarki internetowej.

Internet Explorer 9 ma w pełni obsługiwać standard HTML5 - czyli najnowszej wersji protokołu kluczowego dla funkcjonowania WWW (jedną z jej podstawowych zalet jest natywne obsługiwanie plików multimedialnych - zbędne będzie instalowanie zasobożernych i zwykle niestabilnych wtyczek do przeglądarki). Warto dodać, że do obsługiwania materiałów multimedialnych w HTML5 zaprzężono GPU (procesor karty graficznej). Dzięki temu Internet Explorer 9 ma być wyjątkowo szybki.

Internet Explorer 9 posiada obsługę CSS 3. W Internet Explorer 9 wbudowano nowy silnik odpowiedzialnm za przetwarzanie skryptów JavaScript. To ostatnie powinno znacząco zwiększyć wydajność aplikacji webowych uruchamianych w Internet Explorer 9. Nowy silnik Internet Explorer 9 w pełni wykorzystuje możliwości procesorów wielordzeniowych).

Internet Explorer 9 to darmowa przeglądarka, która zawita w komputerach wyposażonych w system Windows. Szukasz: internet explorer 9, internet explorer, explorer 9, internet explorera, internet explorera 9, internet eksplorer 9, eksplorer, download internet explorer, windows internet explorer, windows explorer, microsoft internet explorer? Pobierz lub ściągnij tak jak lubisz od nas za darmo!

Internet Explorer 9 Preview

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Microsoft
  • Wersja: Preview
  • Język: angielski
  • Wymagania Internet Explorer 9 Preview:
    Takie same jak dla systemu operacyjnego.
  • Ograniczenia Internet Explorer 9 Preview:
    Program przeznaczony dla twórców stron internetowych.

Top darmowe programy

Programy wg kategorii