Internet Explorer 8 dla Windows

Internet Explorer 8 dla Windows
5 5
Liczba pobrań: 199392
Internet Explorer
Zaktualizuj swoją przeglądarkę Internet Explorer do najnowszego, stabilnego wydania, które jest bezpieczne i posiada wsparcie techniczne.

Internet Explorer 8 proponuje między innymi szybsze otwieranie stron WWW, zwiększenie bezpieczeństwa użytkownika oraz dwie nowe funkcje - Activities i Webslices. Ponadto w Internet Explorer 8 dostępne są Favorites Bar - pasek z ulubionymi stronami, który można przenosić w różne miejsca, Automatic Crash Recovery - przywracanie sesji przeglądarki, która została przerwana przez błąd lub wyłączenie komputera.

Internet Explorer 8 posiada także zwiększone zabezpieczenia przed oszustami internetowymi.

Przykład działania nowych funkcji
Otwieram portal gazeta.pl za pomocą Internet Explorer 8 i widzę możliwość dodania poszczególnych ramek do przeglądarki. Załóżmy, że interesuje mnie sport. Wystarczy kliknąć w zieloną ikonkę na pasku i wybrać "sport", aby na pasku zakładek dodał się webslice. Może mieć różną formę - tutaj będzie to ramka z obrazkiem i linkami takimi jak na stronie głównej gazety. W ten sposób można pracować, rozmawiać ze znajomymi na naszej-klasie i jednocześnie sprawdzać raz na godzinę czy pojawiło się coś interesującego na rozrywce. Nie trzeba oglądać reklam, ramka ładuje się błyskawicznie, wygląda dużo lepiej, niż RSS (spis wiadomości otwierany za pomocą nowoczesnych przeglądarek lub dedykowanych czytników) i nie wymaga dużej wiedzy. Niestety istotną wadą jest konieczność przygotowania mechanizmów przez twórców stron. Takie dodatki nie spowalniają przeglądarki i jeśli nie używam któregoś webslice'a wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać polecenie usuń, aby go skasować. Proste? Jasne, że tak. To tylko kawałek możliwości tej technologii. Wyobraźmy sobie obserwowanie aukcji internetowych za pomocą takiego okienka w przeglądarce - jeśli ktoś podbija cenę od razu widać to na ekranie. eBay i Allegro już to wprowadziły. Na stronie www.ieaddons.com/pl można znaleźć polskie dodatki wprowadzone przez różne serwisy. Ciekawy jest np. dodatek Ery pozwalający wprowadzić numer telefonu komórkowego i sprawdzić, do którego operatora należy.

Wydanie przeznaczone jest dla systemu Windows XP.

Zobacz inne wersje przeglądarki Internet Explorer 8

Pobierz Internet Explorer 8 dla Windows Vista
Pobierz Internet Explorer 8 dla Windows Vista 64-bit
Pobierz Internet Explorer 8 dla Windows 2003

Internet Explorer 8 dla Windows

ściągnij
ściągnij plik
  • Licencja: Freeware
  • Producent: Microsoft
  • Wersja: 8 dla Windows
  • Język: polski
  • Wymagania Internet Explorer 8 dla Windows:
    Program automatycznie zaktualizuje system. Jeżeli nie uda się aktualizacja, to należy zainstalować łatkę (kliknij tu i pobierz).

Recenzje, opisy i porady na temat:

Internet Explorer

Top darmowe programy

Programy wg kategorii