JDownloader 0.9.581

JDownloader 0.9.581
5 5
Liczba pobrań: 232387
JDownloader
JDownloader to darmowy program do pobierania plików z internetu. JDownloader został napisany w całości w Javie i bardzo upraszcza korzystanie z takich serwerów plików jak Rapidshare.

JDownloader bardzo dobrze współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami. Dzięki programowi można uniknąć przerwania połączenia z serwerem pobierania w wyniku awarii prądu, restartu komputera lub braku internetu. JDownloader potrafi wznowić pobieranie po upływie nawet dłuższego czasu. Program jest całkowicie darmowy - rozpowszechniany jest na licencji GPL. Autorzy JDownloader oferują wsparcie techniczne dla użytkowników przez całą dobę.

JDownloader obsługuje wiele połączeń, posiada własny moduł OCR (rozpoznawania pisma) - JAntiCaptcha. Aplikacja rozszyfrowuje pliki kontenerów typu RSDF, CCF DLC. Dodatkowym autem JDownloader jest pobieranie z Youtube, Vimeo, clipfish video i Mp3. JDownloader wykorzystuje wtyczki obsługujące różnorodne typy hostingu, potrafi automatycznie resetować połączenia routera, posiada obsługę skórek, działa na wielu platformach systemowych i jest całkowicie przetłumaczony na język polski.

JDownloader wymaga od użytkownika wpisania lub wklejenia linków do poszczególnych plików, a następnie sama zajmuje się już resztą.

JDownloader 0.9.581

Programy powiązane z JDownloader | Inne wersje JDownloader:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Top darmowe programy

Programy wg kategorii