LibreOffice 5.0.1.1

LibreOffice 5.0.1.1
5 5
Liczba pobrań: 4204
LibreOffice
LibreOffice to rozbudowany pakiet biurowy, który zawiera w sobie edytor tekstu, slajdów i bazy danych a także i kalkulator.

LibreOffice to przydatny zbiór aplikacji stworzonych w przyjemnej oprawie graficznej. Poszczególne projekty mogą zostać stworzone dzięki temu pojedynczemu programowi bez konieczności instalowania dodatkowych i zbędnych oprogramowań.

LibreOffice jest dobrą, darmową alternatywą dla popularnego i płatnego pakietu Microsoft Office oraz jest kompatybilny z plikami stworzonymi w Microsoft Office: Word, Excel i PowerPoint.

Twórcy darmowego LibreOffice wprowadzają często aktualizację do swojego pakietu biurowego, dzięki czemu użytkownicy cały czas otrzymują za darmo nowszą, lepszą wersję pakietu, które co raz wnoszą ulepszenia w optymalizacji, szeregi poprawek, a także większe wsparcie do współpracy z innymi pakietami biurowymi.

LibreOffice to przydatny pakiet biurowy, który znajdzie zastosowanie w każdej firmie i gospodarstwie domowym. Aplikacja może zostać spolszczona dzięki nakładce dostępnej na stronie producenta.

LibreOffice 5.0.1.1

ściągnij
ściągnij plik
  • Licencja: Freeware
  • Producent: The Document Foundation
  • Wersja: 5.0.1.1
  • Język: polski niemiecki angielski francuski
  • Wymagania LibreOffice 5.0.1.1:
    Takie same jak dla systemu operacyjnego.
  • Ograniczenia LibreOffice 5.0.1.1:
    Tylko do użytku niekomercyjnego.

Top darmowe programy

Programy wg kategorii