MSI Afterburner 4.2.0

MSI Afterburner 4.2.0
5 5
Liczba pobrań: 7643
MSI Afterburner
MSI Afterburner to profesjonalne narzędzie umożliwiające bezpieczne podkręcanie karty graficznej, nie tylko firmy MSI.

MSI Afterburner został wyposażony w takie funkcje jak możliwość zmiany taktowania zegara GPU, kontrolowanie szybkości obracania się wiatraków, czy zmianę napięcia na procesorze graficznym. Co więcej, MSI Afterburner monitoruje takie wartości jak temperatura karty, skuteczność działania chłodzenia oraz wiele innych. Z aplikacją możemy monitorować na bieżąco wydajność działania naszego zestawu komputerowego w grach. Na ekranie będzie wyświetlała się informacja o aktualnie generowanych klatkach na sekundę (fps).

Z aplikacją MSI Aferburner możemy również wprowadzić tzw. "fps limiter", który ograniczy liczbe wyświetlanych klatek na sekundę do danego poziomu. Pozwoli to nie tylko ograniczyć zużycie energii, ale też może pomóc w ograniczeniu efektu "stutteringu" w niektórych grach.

MSI Afterburner przypadnie do gustu użytkownikom poszukującym skutecznej aplikacji umożliwiającej podkręcanie karty graficznej i monitorującej wydajność. Dodatkowo użytkownicy mogą pobrać mobilną wersję aplikacji na iOS lub Android i śledzić informacje na temat sprzętu na ekranie smartfona lub tableta.

MSI Afterburner 4.2.0

ściągnij

Recenzje, opisy i porady na temat:

MSI Afterburner

    Programy wg kategorii