Mafia 1.0 spolszczenie

Mafia 1.0 spolszczenie
4 5
Liczba pobrań: 0
Mafia 1.0 spolszczenie
Mafia 1.0 spolszczenie pozwala na zabawę w ten doskonale rozpoznawalny tytuł w edycji z polskimi napisami, co jest znacznie przyjemniejsze.

Mafia klimatem przypomina to, co można było zobaczyć w filmach z serii Ojciec Chrzestny lub przeczytać w książce o tym samym tytule. Gracz zaczyna jako świeżak i dopiero potem pnie się w górę w przestępczym świecie. Do wykonania są tu różnorakie zadanie, w tym chociażby napad na bank czy likwidacja celów. Łącznie autorzy - odpowiedzialny za Hidden & Dungerous - przygotowali tu dwadzieścia zróżnicowanych misji.

Mafia to także klimatyczne przerywniki filmowe, które lepiej pozwalają wejść w świat gry i zrozumieć fabułę, twórcy nie pokpili też sprawy z bronią doskonale pasującą do okresu w jakim rozgrywa się gra. Można też pojeździć ponad sześćdziesięcioma modelami samochodów - także tych klasycznych jak Ford T.

Mafia pod względem oprawy graficznej oferuje podobny poziom na wszystkich platformach, ale najlepiej prezentuje się wersja na komputery osobiste. Postacie wyglądają naprawdę realistycznie, a gra w momencie premiery zbierała całkiem dobre oceny w kwestii warstwy wideo. Z kolei dźwięk - czyli muzyka jak i odgłosy - świetnie pasują do klimatu gry.

Mafia to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś innego niż seria GTA, w bardziej ''mocnych'' gangsterskich klimatach.

Więcej o grze Mafia 1.0 przeczytacie w encyklopedii gier polygamii gry.polygamia.pl.

Mafia 1.0 spolszczenie

Programy wg kategorii