Microsoft Access 2016

Microsoft Access 2016
5 5
Liczba pobrań: 68195
Microsoft Access
Microsoft Access to relacyjna baza danych przeznaczona dla niewielkich firm i zastosowań na niewielką skalę. Microsoft Access pozwala zbudować intuicyjną bazę danych przy niewielkiej wiedzy i bez kosztownych rozwiązań. Z drugiej strony Microsoft Access stanowi świetne narzędzie do zarządzania profesjonalnymi bazami, takimi jak MS SQL Server.

Microsoft Access to znakomity produkt umożliwiający stworzenie bazy danych w firmie lub instytucji przez osoby, które nie znają składni SQL. Choć utworzenie bazy od podstaw wymaga dużej wiedzy, to skorzystanie z gotowych szablonów i kreatorów Microsoft Access jest dziecinnie proste.

Microsoft Access posiada funkcję tworzenia zapytań, przeglądania danych w formie tabeli, tworzenia raportów, wykresów i wielu niezbędnych dodatków.

Microsoft Access 2016

Programy powiązane z Microsoft Access | Inne wersje Microsoft Access:

 • Microsoft Excel 2016

  relatedPhoto

  Microsoft Excel to najbardziej rozbudowany arkusz kalkulacyjny na świecie. Bez programu Microsoft Excel wiele osób nie wyobraża sobie pracy przy komputerze. Microsoft Excel stanowi podstawę dla księgowych, analityków i zwykłych pracowników biurowych, którzy muszą coś policzyć. Pobierz najnowszą wersję Microsoft Excel już teraz za darmo i legalnie.

 • Microsoft PowerPoint 2016

  relatedPhoto

  Microsoft PowerPoint to program do tworzenia pokazów slajdów. Microsoft PowerPoint jest nieoceniony przy konferencjach, naradach i zebraniach, gdzie trzeba pokazać w jasny i przystępny sposób wyniki prac lub wyjaśnić zagadnienie.

Recenzje, opisy i porady na temat:

Microsoft Access

  Top darmowe programy

  Programy wg kategorii