Microsoft Excel 2016

Microsoft Excel 2016
5 5
Liczba pobrań: 521514
Microsoft Excel
Microsoft Excel to najbardziej rozbudowany arkusz kalkulacyjny na świecie. Bez programu Microsoft Excel wiele osób nie wyobraża sobie pracy przy komputerze. Microsoft Excel stanowi podstawę dla księgowych, analityków i zwykłych pracowników biurowych, którzy muszą coś policzyć. Pobierz najnowszą wersję Microsoft Excel już teraz za darmo i legalnie.

Microsoft Excel umożliwia wpisywanie danych liczbowych lub wartości do komórek i wykonywanie zaawansowanych operacji. Dzięki wbudowanym w Microsoft Excel funkcjom nawet przeciętny użytkownik jest w stanie przeprowadzić profesjonalne analizy finansowe. Wszystko można drukować, zapisywać, publikować i wysyłać.

Microsoft Excel zawiera szereg nowości, które sprowadzają się do lepszej lub łatwiejszej analizy danych, ich wizualizacji i prezentacji. Microsoft Excel posiada funkcję pracy w przeglądarce internetowej - Excel Web App.

Ponadto Microsoft Excel zawiera usprawnione mechanizmy współpracy i współdzielenia arkuszy. Użytkownicy pracujący na dużych dokumentach docenią poprawki wydajności w Microsoft Excel. Dzięki temu przeliczanie danych oraz import dużych baz trwa znacznie krócej.

Microsoft Excel 2016

Programy powiązane z Microsoft Excel | Inne wersje Microsoft Excel:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Programy wg kategorii