Microsoft Office 365

Microsoft Office 365
5 5
Liczba pobrań: 12526
Microsoft Office 365
Microsoft Office 365 to pakiet narzędzi biznesowych do kompleksowego zarządzania biurem, który po raz pierwszy w historii serii Office został całkowicie umieszczony w chmurze (cloud computing).

Microsoft Office 365 to zestaw narzędzi, w którego skład wchodzi pakiet Office, usługi SharePoint Online, Exchange Online i Lync Online.

Microsoft Office 365 oferuje szeroką gamę rozwiązań dla średnich i dużych firm oraz organizacji w cenie już od 2 dolarów miesięcznie za jednego użytkownika za podstawową usługę e-mail. Nowa wersja udostępnia małym firmą szereg rozwiązań i korzyści, które poprzednio były dostępne tylko dla dużych korporacji.

Microsoft Office 365 pozwala również na otrzymanie oprogramowania komputerowego Office Professional Plus na zasadach subskrypcji. Za 24 dolary miesięcznie od jednego użytkownika, firmy mogą otrzymać oprogramowanie Office Professional Plus, wraz z e-mailem, pocztą głosową, aplikacjami do networkingu oraz przesyłania błyskawicznych wiadomości, portalami internetowymi, ekstranetem, aplikacjami do konferencji głosowych, wideo oraz internetowych, telefonicznym całodobowym wsparciem technicznym i wieloma innymi udogodnieniami.

Microsoft Office 365 obecnie jest w zamkniętej fazie beta. Chętni już teraz mogą zapisywać się do otwartych testów za pośrednictwem oficjalnej strony Microsoft Office 365.

Microsoft Office 365

Programy wg kategorii