Microsoft PowerPoint 2013

Microsoft PowerPoint 2013
5 5
Liczba pobrań: 1309616
Microsoft PowerPoint
Microsoft PowerPoint to program do tworzenia pokazów slajdów. Microsoft PowerPoint jest nieoceniony przy konferencjach, naradach i zebraniach, gdzie trzeba pokazać w jasny i przystępny sposób wyniki prac lub wyjaśnić zagadnienie.

Microsoft PowerPoint zawiera intuicyjny interfejs do tworzenia poszczególnych slajdów pokazu, a jednocześnie można skorzystać z gotowych szablonów slajdów lub gotowych prezentacji dostarczanych razem z Microsoft PowerPoint 2013 zupełnie za darmo.

Microsoft PowerPoint posiada kilka ciekawych nowości. Do najważniejszych należy odmieniona edycja grafiki i wideo. Ponadto łatwiej jest współpracować i wymieniać się kolejnymi wersjami dokumentów. Dodawanie animacji, przejść oraz grafik SmartArt jest prostsze niż w poprzednich wersjach. Microsoft PowerPoint to łatwiejsze zarządzanie plikami prezentacyjnymi oraz ich podgląd trybie Backstage. Prezentacje mogą być tworzone przez kilka osób. Warto zainstalować wersję programu Microsoft PowerPoint, bo dzięki niej można oszczędzić sporo czasu, przy tworzeniu prezentacji na potrzeby pracy, szkoły, czy studiów.

Microsoft PowerPoint 2013

 • Licencja: Trial
 • Producent: Microsoft
 • Wersja: 2013
 • Język: polski angielski
 • Wymagania Microsoft PowerPoint 2013:
  Takie same jak dla systemu operacyjnego.
 • Ograniczenia Microsoft PowerPoint 2013:
  Bezpłatna 30-dniowa wersja testowa po rejestracji na stronie producenta.

Programy powiązane z Microsoft PowerPoint | Inne wersje Microsoft PowerPoint:

 • Microsoft Office 2013

  relatedPhoto

  Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie. Legendarny edytor tekstu Word, funkcjonalny arkusz kalkulacyjny Excel czy baza danych Access stanowią ikony pracy biurowej, a to tylko niektóre elementy Microsoft Office. Warto również pamiętać o programie pocztowym Outlook, który nie ma sobie równych, gdy współpracuje z serwerem poczty Exchange.

 • Microsoft Word 2013

  relatedPhoto

  Microsoft Word to jeden z najpopularniejszych edytorów tekstu. Program wchodzi w skład pakietu Microsoft Office i jest całkowicie przetłumaczony na język polski. Dzięki niemu można przygotowywać proste pliki tekstowe, jak również prace naukowe, książki (z podziałem na rozdziały) czy artykuły.

 • Microsoft Excel 2013

  relatedPhoto

  Microsoft Excel to najbardziej rozbudowany arkusz kalkulacyjny na świecie. Bez programu Microsoft Excel wiele osób nie wyobraża sobie pracy przy komputerze. Microsoft Excel stanowi podstawę dla księgowych, analityków i zwykłych pracowników biurowych, którzy muszą coś policzyć. Pobierz najnowszą wersję Microsoft Excel już teraz za darmo i legalnie.

 • Microsoft Outlook 2013

  relatedPhoto

  Microsoft Outlook to rozbudowany klient poczty elektronicznej, kalendarz i organizer a także czytnik RSS i platforma współpracy korporacyjnej. Microsoft Outlook współpracuje z serwerem Exchange a także może obsługiwać fax.

Recenzje, opisy i porady na temat:

Programy wg kategorii