Microsoft PowerPoint 2016

Microsoft PowerPoint 2016
5 5
Liczba pobrań: 1417471
Microsoft PowerPoint
Microsoft PowerPoint to program do tworzenia pokazów slajdów. Microsoft PowerPoint jest nieoceniony przy konferencjach, naradach i zebraniach, gdzie trzeba pokazać w jasny i przystępny sposób wyniki prac lub wyjaśnić zagadnienie.

Microsoft PowerPoint zawiera intuicyjny interfejs do tworzenia poszczególnych slajdów pokazu, a jednocześnie można skorzystać z gotowych szablonów slajdów lub gotowych prezentacji dostarczanych razem z Microsoft PowerPoint 2016 zupełnie za darmo.

Microsoft PowerPoint posiada kilka ciekawych nowości. Do najważniejszych należy odmieniona edycja grafiki i wideo. Ponadto łatwiej jest współpracować i wymieniać się kolejnymi wersjami dokumentów. Dodawanie animacji, przejść oraz grafik SmartArt jest prostsze niż w poprzednich wersjach.

Microsoft PowerPoint to łatwiejsze zarządzanie plikami prezentacyjnymi oraz ich podgląd trybie Backstage. Prezentacje mogą być tworzone przez kilka osób. Warto zainstalować wersję programu Microsoft PowerPoint, bo dzięki niej można oszczędzić sporo czasu, przy tworzeniu prezentacji na potrzeby pracy, szkoły, czy studiów.

Microsoft PowerPoint 2016

Programy powiązane z Microsoft PowerPoint | Inne wersje Microsoft PowerPoint:

 • Microsoft Office 2016

  relatedPhoto

  Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie. Legendarny edytor tekstu Word, funkcjonalny arkusz kalkulacyjny Excel czy baza danych Access stanowią ikony pracy biurowej, a to tylko niektóre elementy Microsoft Office. Warto również pamiętać o programie pocztowym Outlook, który nie ma sobie równych, gdy współpracuje z serwerem poczty Exchange.

 • Microsoft Word 2013

  relatedPhoto

  Microsoft Word to jeden z najpopularniejszych edytorów tekstu. Program wchodzi w skład pakietu Microsoft Office i jest całkowicie przetłumaczony na język polski. Dzięki niemu można przygotowywać proste pliki tekstowe, jak również prace naukowe, książki (z podziałem na rozdziały) czy artykuły.

 • Microsoft Excel 2016

  relatedPhoto

  Microsoft Excel to najbardziej rozbudowany arkusz kalkulacyjny na świecie. Bez programu Microsoft Excel wiele osób nie wyobraża sobie pracy przy komputerze. Microsoft Excel stanowi podstawę dla księgowych, analityków i zwykłych pracowników biurowych, którzy muszą coś policzyć. Pobierz najnowszą wersję Microsoft Excel już teraz za darmo i legalnie.

 • Microsoft Outlook 2016

  relatedPhoto

  Microsoft Outlook to rozbudowany klient poczty elektronicznej, kalendarz i organizer a także czytnik RSS i platforma współpracy korporacyjnej. Microsoft Outlook współpracuje z serwerem Exchange a także może obsługiwać fax.

 • Microsoft Access 2016

  relatedPhoto

  Microsoft Access to relacyjna baza danych przeznaczona dla niewielkich firm i zastosowań na niewielką skalę. Microsoft Access pozwala zbudować intuicyjną bazę danych przy niewielkiej wiedzy i bez kosztownych rozwiązań.

 • Microsoft Office Visio Professional 2016

  relatedPhoto

  Microsoft Office Visio Professional to narzędzie służące do przygotowywania diagramów i wizualizacji, które ułatwiają zrozumienie działania złożonych struktur.

Recenzje, opisy i porady na temat:

Top darmowe programy

Programy wg kategorii