Microsoft PowerPoint 2013

Microsoft PowerPoint 5 Liczba pobrań: 1149227
Microsoft PowerPoint
Microsoft PowerPoint to program do tworzenia pokazów slajdów. Microsoft PowerPoint jest nieoceniony przy konferencjach, naradach i zebraniach, gdzie trzeba pokazać w jasny i przystępny sposób wyniki prac lub wyjaśnić zagadnienie.

Microsoft PowerPoint zawiera intuicyjny interfejs do tworzenia poszczególnych slajdów pokazu, a jednocześnie można skorzystać z gotowych szablonów slajdów lub gotowych prezentacji dostarczanych razem z Microsoft PowerPoint 2013 zupełnie za darmo.

Microsoft PowerPoint posiada kilka ciekawych nowości. Do najważniejszych należy odmieniona edycja grafiki i wideo. Ponadto łatwiej jest współpracować i wymieniać się kolejnymi wersjami dokumentów. Dodawanie animacji, przejść oraz grafik SmartArt jest prostsze niż w poprzednich wersjach. Microsoft PowerPoint to łatwiejsze zarządzanie plikami prezentacyjnymi oraz ich podgląd trybie Backstage. Prezentacje mogą być tworzone przez kilka osób. Warto zainstalować wersję programu Microsoft PowerPoint, bo dzięki niej można oszczędzić sporo czasu, przy tworzeniu prezentacji na potrzeby pracy, szkoły, czy studiów.

Microsoft PowerPoint 2013

  • Licencja: Trial
  • Producent: Microsoft
  • Wersja: 2013
  • Język: polski angielski
  • Wymagania Microsoft PowerPoint 2013:
    Takie same jak dla systemu operacyjnego.
  • Ograniczenia Microsoft PowerPoint 2013:
    Bezpłatna 30-dniowa wersja testowa po rejestracji na stronie producenta.

Programy wg kategorii