Mozilla Firefox 48

Mozilla Firefox 48
5 5
Liczba pobrań: 1411792
Mozilla Firefox
Mozilla Firefox w wersji 46 to najnowsze wydanie popularnej przeglądarki internetowej, dostępnej na komputery PC z Windowsem, Linuksem i Mac OS, a także urządzenia mobilne z Androidem.

Nowości w ostatnich wydaniach przeglądarki Mozilla Firefox:

- dodano nowy tryb "Private Browsing" - nie jest zapisywana w nim historia przeglądania, jak również nie są pobierane skrypty śledzące użytkownika - trackery analityczne, niektóre rodzaje reklam, czy przyciski portali społecznościowych;
- dzięki wprowadzeniu trybu "Private Browsing" wczytywanie w nim stron internetowych odbywa się nawet 30% szybciej, niż w zwykłym trybie;
- Firefox w wersji na systemy Windows otrzymał osobną 64-bitową wersję przeglądarki (do jej użytkowania wymagane jest pobranie osobnej wersji przeglądarki - aktualizacja poprzedniej nie spowoduje przejścia na nową 64-bitową wersję przeglądarki).

Mozilla Firefox automatycznie sprawdza, czy wtyczki zainstalowane przez użytkownika są zaktualizowane, co wpływa na znaczną poprawę bezpieczeństwa.

Mozilla Firefox obsługuje najnowsze standardy internetowe, czyli CSS, DOM oraz HTML5. Program zaopatrzono w nowe zabezpieczenia, które zwiększają komfort w trakcie przeglądania stron.

Zapraszamy również do sprawdzenia innych wersji przegladarki Mozilla Firefox:
- Firefox Nightly dla Androida;
- Firefox Nightly dla Mac OS X;
- Firefox Nightly dla Linux;
- Firefox Nightly dla Windows;
- Mozilla Firefox dla Mac OS;
- Mozilla Firefox dla Linux;
- Mozilla Firefox dla Windows.

Mozilla Firefox 48

ściągnij

Programy powiązane z Mozilla Firefox | Inne wersje Mozilla Firefox:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Mozilla Firefox

Top darmowe programy

Programy wg kategorii