Norton 360 21.1

Norton 360 21.1
5 5
Liczba pobrań: 2865
Norton 360
Norton 360 to połączenie pakietu zabezpieczającego system operacyjny przed wirusami i atakami ze strony hakerów z programem do tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Norton 360 oferuje zabezpieczenia znane z pakietów Norton Internet Security 2011, w tym funkcję Norton Insight 2.0, opartą na analizie reputacji danych. Technologia ta błyskawicznie sprawdza czas i miejsce pochodzenia programów w celu natychmiastowego zidentyfikowania i całkowitego zablokowania nowych złośliwych aplikacji – bez względu na używaną przeglądarkę, komunikator czy system wymiany plików

Norton 360 zawiera również inne kluczowe funkcje, takie jak rodzina technologii Norton Insight 2.0, udoskonalone wersje Norton Identity Safe oraz narzędzia do przywracania danych. Do wersji beta Norton 360 dołączono SONAR 3, zaawansowaną technologię ochrony behawioralnej drugiej generacji, która wykrywa nowe zagrożenia na podstawie podejrzanego zachowania aplikacji akcji, a także nowy mechanizm blokowania spamu. Beta programu Norton 360 oferuje również dostęp do Norton Safe Web, systemu ocen witryn internetowych, który uzupełnia wyniki wyszukiwarek Google, Yahoo! i Live.com informacjami o bezpieczeństwie i rzetelności handlowej.

Norton 360 sprawi, że zabezpieczysz się przed wykradzeniem tożsamości, ochronisz swoją sieć domową (również w wydaniu bezprzewodowym). Nowoczesny interfejs użytkownika został przygotowany w taki sposób, aby ludzie z niewielkim doświadczeniem byli w stanie sprawdzić poziom zabezpieczeń swojego komputera i błyskawicznie zareagować w przypadku infekcji lub ataku. W skład Norton 360 wchodzą wszystkie niezbędne elementy do ochrony systemu przed oszustwami oraz szpiegami.

Norton 360 jest wersją testową nadchodzącej wersji aplikacji. Wszyscy testerzy mogą już teraz sprawdzić jak sprawuje się oprogramowanie antywirusowe i pomóc firmie Symantec w usprawnieniu aplikacji.

Norton 360 21.1

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Symantec
  • Wersja: 21.1
  • Język: polski angielski
  • Ograniczenia Norton 360 21.1:
    Wymaga rejestracji na stronie producenta

Top darmowe programy

Programy wg kategorii