Odkurzacz Portable 13.4.0.1685

Odkurzacz Portable 13.4.0.1685
5 5
Liczba pobrań: 27673
Odkurzacz Portable
Odkurzacz to polski bezpłatny program służący do usuwania zbędnych plików. Dzięki prostocie obsługi, dużej funkcjonalności i skuteczności jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi tego typu. Wersja Portable to specjalnie przygotowana wersja programu nie wymagająca instalacji.

Odkurzacz jest prosty w obsłudze oraz bardzo funkcjonalny dzięki możliwości wyszukania i rozpoznania około 6000 zbędnych obiektów z ponad 400 aplikacji.

Odkurzacz posiada intuicyjny interfejs oraz domyślnie skonfigurowane tryby pracy, aby każdy użytkownik mógł szybko i wygodnie skorzystać z aplikacji.

Odkurzacz usuwa ponad 1800 różnorodnych plików tymczasowych, dzienników zdarzeń, niepotrzebnych kopii zapasowych, egzotycznych i nieprzydatnych plików językowych oraz pozostałości (pliki, katalogi) po usuniętych z systemu aplikacjach, itp. Działanie programu Odkurzacz sprowadza się do wybrania opcji wyszukiwania, przeskanowania dysków twardych zaznaczeniu odpowiednich plików (mogą ich być tysiące) i podjęciu akcji kasowania.

Odkurzacz umożliwia samodzielne skonfigurowanie wyszukiwania zbędnych plików a aktualizacje programu zawierają kolejne rozszerzenia do potencjalnego skasowania.

Odkurzacz Portable 13.4.0.1685

 • Licencja: Freeware
 • Producent: Franmo Software
 • Wersja: 13.4.0.1685
 • Język: polski
 • Wymagania Odkurzacz Portable 13.4.0.1685:
  Takie same jak dla obsługiwanego systemu operacyjnego

Recenzje, opisy i porady na temat:

Odkurzacz Portable

  Top darmowe programy

  Programy wg kategorii