Odkurzacz 14.0.0.4000

Odkurzacz 14.0.0.4000
5 5
Liczba pobrań: 1168
Odkurzacz
Odkurzacz to polski bezpłatny program służący do . Dzięki prostocie obsługi, dużej funkcjonalności i skuteczności jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi tego typu.

Odkurzacz jest prosty w obsłudze oraz bardzo funkcjonalny dzięki możliwości wyszukania i rozpoznania około 6000 zbędnych obiektów z ponad 400 aplikacji.

Odkurzacz posiada intuicyjny interfejs oraz domyślnie skonfigurowane tryby pracy, aby każdy użytkownik mógł szybko i wygodnie skorzystać z aplikacji.

Odkurzacz usuwa ponad 1800 różnorodnych plików tymczasowych, dzienników zdarzeń, niepotrzebnych kopii zapasowych, egzotycznych i nieprzydatnych plików językowych oraz pozostałości (pliki, katalogi) po usuniętych z systemu aplikacjach, itp.

Działanie programu Odkurzacz sprowadza się do wybrania opcji wyszukiwania, przeskanowania dysków twardych zaznaczeniu odpowiednich plików (mogą ich być tysiące) i podjęciu akcji kasowania.

Odkurzacz umożliwia samodzielne skonfigurowanie wyszukiwania zbędnych plików a aktualizacje programu zawierają kolejne rozszerzenia do potencjalnego skasowania.

Odkurzacz 14.0.0.4000

Recenzje, opisy i porady na temat:

Odkurzacz

    Top darmowe programy

    Programy wg kategorii