Odkurzacz 13.5.0.1911

Odkurzacz 13.5.0.1911
5 5
Liczba pobrań: 0
Odkurzacz
Odkurzacz to polski bezpłatny program służący do . Dzięki prostocie obsługi, dużej funkcjonalności i skuteczności jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi tego typu.

Odkurzacz jest prosty w obsłudze oraz bardzo funkcjonalny dzięki możliwości wyszukania i rozpoznania około 6000 zbędnych obiektów z ponad 400 aplikacji.

Odkurzacz posiada intuicyjny interfejs oraz domyślnie skonfigurowane tryby pracy, aby każdy użytkownik mógł szybko i wygodnie skorzystać z aplikacji.

Odkurzacz usuwa ponad 1800 różnorodnych plików tymczasowych, dzienników zdarzeń, niepotrzebnych kopii zapasowych, egzotycznych i nieprzydatnych plików językowych oraz pozostałości (pliki, katalogi) po usuniętych z systemu aplikacjach, itp.

Działanie programu Odkurzacz sprowadza się do wybrania opcji wyszukiwania, przeskanowania dysków twardych zaznaczeniu odpowiednich plików (mogą ich być tysiące) i podjęciu akcji kasowania.

Odkurzacz umożliwia samodzielne skonfigurowanie wyszukiwania zbędnych plików a aktualizacje programu zawierają kolejne rozszerzenia do potencjalnego skasowania.

Odkurzacz 13.5.0.1911

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Franmo Software
  • Wersja: 13.5.0.1911
  • Język: polski angielski
  • Wymagania Odkurzacz 13.5.0.1911:
    Takie same jak dla systemu operacyjnego.

Programy wg kategorii