Opera Next

Opera Next
5 5
Liczba pobrań: 0
Opera Next
Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych. Opera charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików.

Opera Next jest aktualizowana co dwa tygodnie. Zawiera wszystkie najnowsze udoskonalenia Opery. Bądź na bieżąco i testuj nowe funkcje.

Odkryj coś nieoczekiwanego z przeglądarką Opera!
Funkcja Odkrywaj udostępnia wiadomości i rozrywkę najwyższej jakości z całego świata. Możesz znaleźć coś nieoczekiwanego w jednej z wielu różnych kategorii, a także czytać artykuły na temat swojego regionu, w swoim języku.

Opera - przeglądarka z klasą.
Interfejs Opery łączy precyzję i jakość. Dzięki integracji nowoczesnego stylu i zaawansowanych funkcji Opera pozwala swobodnie korzystać z sieci i naprawdę poznawać świat.

Opera to również łatwe wyszukiwanie i nawigacja.
W Operze funkcje wyszukiwania i nawigacji są dostępne w jednym miejscu. Możesz używać wielu wyszukiwarek i przeglądać sugestie w trakcie pisania.

Szybsze przeglądanie w wolnych sieciach
W trybie off-road strony są kompresowane, by umożliwić szybsze przeglądanie niezależnie od sytuacji. Dzięki temu łatwiej być na bieżąco, gdy Twoje połączenie zwolni.

Uporządkuj ulubione witryny w Operze
Ulepszona funkcja Szybkiego wybierania przedstawia najczęściej odwiedzane witryny w przeglądarce Opera bezpośrednio na specjalnej stronie startowej. Możesz szybko przeszukiwać ulubione i korzystać z nich dzięki udoskonalonej wyszukiwarce i opcjom grupowania.

Zatrzymaj to, co znajdziesz
Ciekawa strona? Wystarczy kliknąć, by zachować ją na liście w Schowku. Możesz go przeglądać, korzystając z podglądu strony, lub przeszukiwać według słów kluczowych.Polecamy również inne programy z rodziny Opera:
- Opera dla Windows
- Opera Next
- Opera Classic

Opera Next

Recenzje, opisy i porady na temat:

Opera Next

    Top darmowe programy

    Programy wg kategorii