Opera 29

Opera 5 Liczba pobrań: 470698
Opera
Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych. Opera charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej, dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików. Opera to prawdziwa przeglądarkowa rewolucja z mnóstwem przydatnych funkcji.

Nowości w 20. wersji przeglądarki Opera:
- technologia Aura pozwalająca na sprzętową akcelerację programu, użytkownicy powinni dzięki niej zaobserwować płynniejszą pracę przeglądarki;
- możliwość wyświetlania pełnego adresu strony (zmiana dostępna w opcjach przeglądarki);
- lepsza kompatybilność ze stronami, jak i lepsze skalowanie stron na dużych rozdzielczościach.

Odkryj coś nieoczekiwanego z przeglądarką Opera!
Funkcja Odkrywaj udostępnia wiadomości i rozrywkę najwyższej jakości z całego świata. Możesz znaleźć coś nieoczekiwanego w jednej z wielu różnych kategorii, a także czytać artykuły na temat swojego regionu, w swoim języku.

Opera to również łatwe wyszukiwanie i nawigacja.
W Operze funkcje wyszukiwania i nawigacji są dostępne w jednym miejscu. Możesz używać wielu wyszukiwarek i przeglądać sugestie w trakcie pisania.

Szybsze przeglądanie w wolnych sieciach
W trybie off-road strony są kompresowane, by umożliwić szybsze przeglądanie niezależnie od sytuacji. Dzięki temu łatwiej być na bieżąco, gdy Twoje połączenie zwolni.

Uporządkuj ulubione witryny w Operze
Ulepszona funkcja Szybkiego wybierania przedstawia najczęściej odwiedzane witryny w przeglądarce Opera bezpośrednio na specjalnej stronie startowej. Możesz szybko przeszukiwać ulubione i korzystać z nich dzięki udoskonalonej wyszukiwarce i opcjom grupowania.

Zatrzymaj to, co znajdziesz
Ciekawa strona? Wystarczy kliknąć, by zachować ją na liście w Schowku. Możesz go przeglądać, korzystając z podglądu strony, lub przeszukiwać według słów kluczowych.Polecamy również inne programy z rodziny Opera:
- Opera Next
- Opera Classic
- Opera Mail

Opera 29

Recenzje, opisy i porady na temat:

Opera

Programy wg kategorii