PITy z Gazetą Wyborczą 2015

PITy z Gazetą Wyborczą 2015
5 5
Liczba pobrań: 445666
PITy z Gazetą Wyborczą
PITy 2015 z Gazetą Wyborczą to darmowy program do rozliczania podatków za rok 2015. Przejrzysty układ programu PITy 2015 z Gazetą Wyborczą, dodatkowe wyjaśnienia zawarte w jego treści i sposób wypełniania "krok po kroku", będą dla Państwa pomocą przy przygotowaniu zeznania podatkowego za rok 2015.

PITy 2015 z Gazetą Wyborczą nie jest programem komercyjnym do usługowego sporządzania rozliczeń podatkowych, a służy jedynie jako bezpłatna pomoc przy sporządzaniu zeznań rocznych. W związku z tym program PITy 2015 z Gazetą Wyborczą może nie pozwalać na prawidłowe przygotowanie rozliczenia w wielu złożonych lub nietypowych sytuacjach. Program ten nie ma na celu zastąpienia doradcy podatkowego.

PITy 2015 z Gazetą Wyborczą to darmowy program, który był dostarczany na płycie jako dodatek do Gazety Wyborczej. Program jest wciąż aktualizowany, aby zapewnić jak najwyższą jakość dla użytkowników. Przed wysłaniem deklaracji podatkowej warto zainstalować najnowszą wersję.

Korzystanie z PITy 2015 z Gazetą Wyborczą nie daje prawa do jakichkolwiek roszczeń wobec Agora S.A., KPMG lub producenta programu, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości w przygotowaniu zeznania podatkowego.

W programie PITy 2015 z Gazetą Wyborczą znajdziesz też bazę organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku, udostępnioną przez portal www.ngo.pl

PITy z Gazetą Wyborczą 2015

Recenzje, opisy i porady na temat:

PITy z Gazetą Wyborczą

    Top darmowe programy

    Programy wg kategorii