PlanetSide 2 Free to Play

PlanetSide 2 Free to Play
5 5
Liczba pobrań: 269
PlanetSide 2
PlanetSide 2 to darmowy mmofps która skupia się wyłącznie na walkach między graczami. Ogromne mapy, setki graczy walczących na piechotę, w czołgach lub w powietrzu to cechy charakterystyczne tego tytułu. Wybierz między jedną z 3 dostępnych frakcji i walcz o dominację na polu bitwy.

PlanetSide 2 w wielkim uproszczeniu jest mechaniką serii Battlefield przeniesioną na dużo większą skalę i w futurystycznych czasach. Ogromne mapy podzielone na sektory (tzw. Hex’y – każdy wielkości przeciętnej mapy z wcześniej wspomnianego Battlefield), każdy z nich posiada swoje punkty kontrolne, które po przejęciu przez daną frakcję pozwalają na przejęcie wpływu w owym sektorze. W ten sposób frakcje zdobywają nowe tereny, co za tym idzie dodatkowe fundusze dla każdego gracza danej strony. Fundusze te wymienia się na dodatkowe uzbrojenie, zakup wszelkiego typu pojazdów. Za wszelkie dokonania dostaje się oddzielne punkty, za które można wykupywać ulepszenia dla klas, broni i pojazdów.

PlanetSide 2 jest grą która stawia gracza jako trybik, trybik w ogromnej machinie wojennej. Samotny gracz niewiele zdziała, szczególnie kiedy trafi na cały pluton wroga, oddział szybkiego reagowania złożony z kilkudziesięciu pojazdów i czołgów, lub cały klucz statków powietrznych wspierających bombowce. Na każdej mapie może naraz grać kilka tysięcy graczy, więc bycie samotnym jest tu rzadkością. Gra pozwala wybrać jedną z 5ciu klas między którymi można swobodnie się przełączać, Lekkiego i Ciężkiego Szturmowca (pierwszy posiada plecak odrzutowy, drugi ciężki karabin i wyrzutnię rakiet), Medyka, Inżyniera i Infiltratora (posiada bronie dalekiego zasięgu i umiejętność maskowania się). Można też ubrać się w exoszkielet, tzw. „Max”, by stać się nieocenionym wsparciem dla piechoty w starciu z czołgami i statkami powietrznymi.

PlanetSide 2 będąc darmową grą oferuje wyjątkowo ładną grafikę, oraz rozgrywkę niespotykaną w innych tytułach, dynamiczną z punktu widzenia żołnierza i taktyczną z punktu widzenia dowódcy. A widok kilkuset osób, w tym setki czołgów wymieniających się ogniem podczas nocnego oblężenia bazy jest naprawdę zapierający dech w piesi.

PlanetSide 2 Free to Play

  • Licencja: Free
  • Producent: Sony Online Entertainment
  • Wersja: Free to Play
  • Język: angielski
  • Wymagania PlanetSide 2 Free to Play:
    Procesor: Intel Core 2 Duo E6850 / AMD Phenom II X2; Pamięć:4 GB RAM; Karta Graficzna: Nvidia GeForce 8600 / AMD albo seria ATI 4850; Miejsce na Dysku: 15 GB HD; Gra wymaga połączenia z internetem.

Recenzje, opisy i porady na temat:

Programy wg kategorii